Перейти до вмісту

Як трофей, він демонструє мене своїм діловим партнерам і колегам. Іноді буває неприємно, відчуваєш себе річчю

Сама я проста медична сестра, і коли мені став приділяти увагу 43-й Григорій, я відповіла йому взаємністю, а все тому, що він мав гроші, як любили казати мої
бідненькі подруги.

І що я вам скажу, я не кохана жінка, але можу дозволити собі будь-яку, навіть найдорожчу покупку. У мене було важке дитинство. Тому, коли за мною почав доглядати багатий кавалер – я не заперечувала.

Мені 24, Григорію 43. Я була на вигляд досить серйозною, не такою, як багато дівчат в моєму віці, тому Григорій на мені і одружився. Багатий будинок в престижному районі.

Достаток, гарний одяг, дорогі ресторани. Григорій купив мені машину. Деякі роками збирають на таке авто, а йому це просто зайти в салон і вибрати. Я не люблю його, але жити в злиднях не входило в мої плани.

Читайте також  Ну чому у інших – батьки, які переживають за дітей, а нашим все одно на нас? По Єгиптам і Греціям катаються, а нам допомогти не вважають за потрібне

Гриша отримав молоду, красиву і слухняну дружину, я – гроші, яких мені так не хватало в дитинстві. Все ж по чесному. Хоча, звичайно, не обходиться без романтики і простої людської близькості, дружби. Гриша приємний, розумний, але іноді буває грубим, і деколи самозакоханим.

Без нього – роби що хочеш, в розумних межах, звичайно. Але коли Гриша поруч – він каже, що мені носити, їсти, пити, про що можна говорити, з ким можна спілкуватися і т. д.

Він розуміє, що буквально “підібрав” мене з “болота”. Я до одруження працювала медичною сестрою і отримувала копійки

Розуміє, що я вдячна і користується цим або просто так звик, що всі його слухаються. У Григорія був вибір, за людьми з такими грошима дівчата полюють. Але він зупинив свій вибір на мені. Крім обов’язків подружжя, я супроводжую його на будь-яких заходах, корпоративах і т. д.

Як трофей, він демонструє мене своїм діловим партнерам і колегам. Іноді буває неприємно, відчуваєш себе річчю, але він в основному в офісі у себе пропадає, і у мене купа вільного часу і великий будинок в розпорядженні.

Але і його я розумію, у нього важка робота, він звик всім і всіма командувати, намагаюся не перечити. Змирилася і підкоряюся.
Нещодавно помітила за собою, що стаю турботливою дружиною, сніданки стала готувати йому, хоча є домробітниця. Стала навіть нудьгувати, коли його немає поруч.