Перейти до вмісту

– Як ти не розумієш, не ти йому потрібна, а твоя квартира, йому банально нема де жити

Наталя вперше за свої сорок вісім років стикнулася з такою складною ситуацією – їй треба зробити вибір між чоловіком і сином. Нещодавно Сергій так їй і заявив: – Вибирай, мамо, хто тобі дорожчий – рідний син чи чужий чоловік.

Наталя щиро сподівалася, що це у сина це пройде, але того вечора додому він так і не повернувся. Уже тиждень не піднімає від неї слухавку. Мати дуже хвилюється через це, хоча син уже дорослий – нещодавно виповнилося двадцять п’ять. Наталя в паніці обдзвонила всіх його друзів, хтось сказав, що бачив Сергія, але той додому повертатися не збирається.

Наталя ростила сина одна. Її чоловік кинув їх з малюком ще коли Сергію не виповнилося і року. Але жінка зробила все можливе і неможливе, щоб у сина було все, навіть квартиру придбала. І саме ця квартира і стала тепер між нею і сином.

Сергій, як і більшість хлопців, завдавав в дитинстві і юності чимало клопотів. Проте виріс, закінчив коледж, влаштувався на роботу. Після армії почав зустрічатися з дівчиною, а невдовзі і пішов жити до неї. Наталя, яка ніколи не мала особистого щастя, теж саме в цей час нарешті його знайшла – вийшла заміж за давнього знайомого. Чоловік давно приділяв їй знаки уваги, але через неповнолітнього сина Наталя боялася привести чужу людину в дім. А коли залишилася сама, нарешті наважилася.

І все було добре до минулого тижня, поки Сергій не прийшов до матері з неприємною розмовою. Син повідомив, що з своєю дівчиною він розлучився, і тепер йому ніде жити. Тому він просить матір продати трикімнатну квартиру, яка належить їм обом, і розділити гроші, щоб кожен з них купив собі окреме житло.

Проблема полягає в тому, що новий чоловік Наталі, Степан, свого житла немає. Мабуть, через це Сергій з самого початку і ставиться до чоловіка матері з недовірою.

Читайте також: Вчора я дізналася, що у мого чоловіка є дитина на стороні.

– Як ти не розумієш, не ти йому потрібна, а твоя квартира, йому банально нема де жити, – якось сказав Сергій Наталі.
Сергій грюкнув дверима, а Наталя лише розвела руками. Вона ніколи б не подумала, що стане заручником такої безглуздої ситуації. То ж кого вона має вибрати – чоловіка чи сина? Жінка і досі ще не прийняла рішення, воно виявилося занадто складним.