Історії

Як вчинити правильно. Вирішила поки що нічого не говорити Наталі, а поговорити з Марією, але боюся, що це не допоможе. Не знаю, як вчинити?

З Наталею ми працюємо на роботі разом вже шість років, і подружилися. Не так давно до нас в офіс прийшла нова дівчина, красива і товариська, Марія.

Одягалася Марія завжди модно і дорого, і ми всі думали, що чоловік у неї бізнесмен, адже на нашу зарплату таке собі не дозволиш. Але одного разу вона нам зізналася, що зустрічається з одруженим чоловіком, і це він дарує їй дорогі подарунки. Чоловікові ж вона говорить, що це їй батьки допомагають. Батьків попросила підтвердити, якщо би так чоловік щось їх запитав.

У колективі багато хто заздрив, а багато і засуджували, як моя подруга Наталя, у якої останнім часом сімейне життя розладилося і вона дуже з цього приводу переживає. Каже, що чоловік часто затримується на роботі, став не уважним і дратівливим.

Марія ж, як мені здавалося, навіть пишалася своїми стосунками, завжди хвалилася всіма подробицями. А недавно так взагалі, принесла золоту каблучку, щоб похвалитися на роботі – подарунок коханця на день народження. Через тиждень, Наталя була якраз на лікарняному, я вийшла з роботи сама і побачила, як до Марії під’їхала машина. Я відразу здогадалася, що це її коханець, бо у її чоловіка машини не було.

Читайте також: Як вибудувати відносини в родині, щоб усім було добре? Як мені самій змінитися і ставлення до дівчинки поміняти?

Коли чоловік вийшов, щоб відкрити їй двері, я була ошелешена побаченим. Це був чоловік моєї подруги Наталі. Я довго думала і не знала, що мені робити. Як вчинити правильно. Вирішила поки, що нічого не говорити Наталі, а поговорити з Марією, але боюся, що це не допоможе. Не знаю, як вчинити?