Перейти до вмісту

Як вибрати постільну білизну?

Якісна постільна білизна повинна відповідати багатьом вимогам: тканина, з якої вона виготовлена, не повинна вицвітати, зменшуватися в розмірах після прання, рватися або скочуватися. Професіонали, що займаються виготовленням постільної білизни, рекомендують вибирати комплекти з натуральних тканин — льону або бавовни. Вибираємо постільну білизну з сатину, бязі, бавовни, тому що ці види тканини відмінно вбирають вологу, за рахунок хорошого повітрообміну не накопичують статичну електрику, не скочуються і відмінно тримається на поверхні, роблячи сон людини максимально комфортним.

На що слід звернути увагу при виборі постільної білизни:? Звичайно, на зовнішній вигляд комплекту і його виробника, матеріал, з якого вона виготовлена, щільність тканини, якість швів.
Читайте також: Американське уявлення про застілля.

Сатин. Ця тканина нагадує шовк, також переливається і приємна на дотик, проте зовсім не ковзає. Сатин має 2 сторони зовнішню і внутрішню. Внутрішня сторона м’яка, зовнішня — шовковиста, ідеально гладка. Сатин не мнеться, не змінює розміру навіть після багаторазового прання, на ньому не утворюються катишки.
Бязь — найпопулярніша тканина для постільної білизни. З цього виду тканини найчастіше шиють дитячу постільну білизну, що само по собі її характеризує. Бязь витримує не менше сотні прань, відрізняється низькою ціною, добре тримає фарби, тому комплекти з бязі зазвичай яскраві.
Бавовна (поплін). Постільна білизна з бавовни м’яка, має хорошу щільність, приємна на дотик. Однак, ця тканина не виносять впливу гарячої води, тому прати комплекти з бавовни краще в прохолодній воді.
Вибір за вами!