Перейти до вмісту

Як вийти заміж за іноземця? Топові поради жінкам, які мріють жити за океаном

Як вийти заміж за іноземця? Тут допоможе інтернет та його неосяжні простори сайтів знайомств з іноземними громадянами. Вони, напевно, теж шукають тебе, але ти не здогадуєшся про такий пошук.

Перш, ніж мріяти про заміжжя, треба знайти відповідного знайти. Якщо тобі сподобається чоловік, який буде старший тебе рочків так на десять, – двадцять, він багато що може подумати. Наприклад, і те, що ти зазіхнула на його багатство. І це – логічно. Чоловіки судять про це по своєму власному гіркому досвіду.

Пройдися по анкетах, заглянь на фотографії майбутнього та потенційного супутника життя. Можеш розмістити і свою анкету на сайтах. Переконливе прохання і щира рада : фотографію, до анкети, прикладати обов‘язково. Інакше твою анкету можуть взагалі не помітити. Відвідувачі того або іншого сайту, вирішать, що за “порожнечею” (замість фото твого) ховається негарна зовнішність, яку ти соромишся, тому і не викладаєш фото своє. Адже чоловіки люблять очима. Безумовно, дуже цікаво прочитати і зрозуміти, що з себе представляє людина(його захоплення, погляди, здібності творчі).

Читайте також: Чому,якщо жінка сильна та амбітна, то вона самотня
А якщо тебе не влаштовує віртуальність – розраховуй на випадковість. Знайомство може статися де завгодно: в гостях, на роботі, на вулиці, в транспорті.

Де б не наздогнала тебе випадковість – не поспішай у загс. Дізнайся, про нього, спочатку, хоч щось, про себе розкажи. Адже заміж за іноземця, не завжди легко. Те саме незнання мови, буде першою перепоною для стосунків.
Варіант, що ти не знаєш мови, а подруга знає? Це, звичайно, чудово, але якщо подруга твоя “буде” посередником між вашим спілкуванням – ні до чого хорошого це, напевно, не приведе. Молода людина, на жаль, буде потайною і багато чого не скаже.

Як би ти не відносилася до віросповідання свого “жениха” і до особливостей країни, з якої він приїхав, намагайся стримуватися і не говорити нічого поганого.

І потрібно врахувати такі моменти:
Чи зможеш ти змінити свою віру на його віру, якщо він попросить тебе про це?

Чи погодишся ти на переїзд до нього? На це питання відповісти легше, якщо ти, вже заздалегідь, вирішила вийти заміж за людину з країни інший.

Чи будеш ти підкорятися усім його законам?

Чи зможеш ти піти проти батьків, якщо вони будуть проти вашого шлюбу?

Чи зможеш ти, заради заміжжя, поміняти практично усі свої звички і спосіб життя?

Якщо тебе лякають незвичні прізвища у іноземців, то нічого не поробиш: змінити прізвище доведеться, якщо “одружуватимешся” з іноземцем.
Але не квапся і не поспішай! Життя – попереду! Не перетворюй його на існування своєю необачністю!