Перейти до вмісту

Як виявилося, вона залишилася, повністю незадоволена нашою роботою. Я ще не чув, за все життя, в свою адресу стільки критики.

У нас з близькими друзями і родичами ми збираємося разом на Новий Рік, щоб поспілкуватися і згадати минуле. В одну з таких зустрічей ми заговорилися про своїх однокласниках. Хтось згадав про одну однокласницю, яка виховує дітей одна, а колишній чоловік не хоче їм допомагати.

Як виявилося, зовсім недавно її затопили сусіди зверху, а допомогти з ремонтом, немає кому. У шкільні роки ми все з нею дружили, а останнім часом зв’язок загубився. Того вечора всі згадали, що Новий рік існує для здійснення добрих справ і ми вирішили допомогти своїй однокласниці.

 

Удвох з товаришем ми приїхали подивитися на наслідки потопу. Нічого непоправного, на щастя, не було. Було заплановано заміна шпалер, ламінату в конкретних місцях і оновлення стелі, звичайно. Ми роботи не боялися, так як руки ростуть з потрібного місця.

Весь необхідний матеріал ми купили за свої кошти. А на час ремонту, однокласниця з дітьми переїхала до своїх батьків.

 

Читайте також Гадала я, що Світлана буде рада за нашу сім’ю, коли розказувала за житло, а вийшло навпаки.

 

Все, що ми запланували, встигли зробити за два дні. Переклеїли шпалери, перефарбували стелю і замінили, там, де це було потрібно, переклали ламінат. Однокласниця нам натякнула, що мріє про фотошпалери, тому ми вирішили зробити їй подарунок — купили і наклеїли на стіну. Кімната відразу стала набагато кращою.

Ми були впевнені, що однокласниця залишиться задоволена нашими стараннями і чекали від неї слова подяки, по правді кажучи. Але, як виявилося, вона залишилася, повністю незадоволена нашою роботою. Я ще не чув, за все життя, в свою адресу стільки критики.

 

Перше, на що вона звернула свою увагу — це фотошпалери. До її превеликий жаль, у її подруги були точно такі ж. Ми якось на ці слова не звернули уваги.

 

Потім вона висловила своєї невдоволення, що ми замінили всю підлогу і щодо кривих стін.

 

Розумієте? Раніше стіни були рівними, а після того, як ми переклеїли шпалери, вони раптом стали кривими?

 

Природно, ми з другом образилися на нашу однокласницю і просто пішли додому. Після цього випадку наше спілкування припинилося. Сьогодні образа пройшла, але думка про людину склалася негативною.