Перейти до вмісту

Як захистити троянди від морозу

Догляд за ґрунтом

Троянди дуже не люблять бур’яни, вони уповільнюють зростання кущів, сприяють ослабленню цвітіння, а також вимерзання навіть при слабких морозах. Тому грунт біля троянд потрібно розпушувати і ретельно звільнити від бур’янів.

Осіння підгодівля

Щоб троянди не змерзли взимку, в осінній період їх потрібно підгодувати. Для цього використовують калійні і фосфорні добрива. У пригоді стане Суперфосфат, адже він містить фосфор, калій, сірку, магній і кальцій, які зміцнюють кореневу систему, а також допомагають рослинам накопичувати пластичні речовини в стеблах, а значить підвищують зимостійкість кущів, а в подальшому прискорюють їх визрівання. Крім того така підгодівля захищає кущі від хвороб і шкідників, адже після зимівлі вони не будуть ослаблені.

Читайте також: Гарбуз запечений з медом

Суперфосфат потрібно просипати під кущем, а потім прикопати його землею. Пропорції: для молодого куща -1 ст. л. під молоду рослину і 2 ст. л. — під стару.

Можна ще використовувати монофосфат калію, в такому разі буде потрібно розвести 1 ст.л. добрива в 10 л води. Для молодої рослини буде достатньо половини цієї норми.