Перейти до вмісту

Як змусити чоловіка заробляти гроші

Зараз багато суперечок з приводу того, а хто би мав утримувати сім’ю – чолові чи дружина? У патріархальному суспільстві це, звісно, обов’язок чоловіка. В егалітарній родині: обоє ділять між собою обов’язки.

Іноді можна почути, як чоловік дорікає дружині: я працюю на роботі, а ти сидиш вдома. Для вирішення цього є чудова порада: візьміть ручку і випишіть на папері, скільки коштують послуги роботи по дому: послуги прибиральниці, кухаря, послуги няні, виховательки з 9 до 6 години.До 9 і після шостої ви це робите безплатно, ввесь інший час – як на найманій праці. І як показує практика, чоловік, побачивши чималу суму, одразу по-іншому оцінює ситуацію. Насправді це кошти, які дружина принесла в сім’ю.Це наочний приклад рівноцінності праці чоловіка і дружини.

Те ж саме стосується і чоловіків, які залишаються вдома по догляду за дитиною, що зараз дуже актуально.

З грошима часто буває так, що вони пов’язані з гординею. Особливо це стосується жінок. Коли жінка заробляє більше, то починає себе почувати головнішою у родині.Бог завжди справедливий і у сім’ї. Він дає можливість заробити більше тому, кому це вдається легше. Якщо чоловік тяжко працює за копійки, а жінка працює у галузі, де можна заробити більше, то Бог даватиме таку можливість жінці на благо сім’ї. І про це треба пам’ятати перш, ніж впасти у гординю.

Акумулювання коштів в руках одного із подружжя приводить до того, що абсолютно зникає романтика. Уявімо ситуацію, коли чоловік просить в дружини сто гривень, щоби купити їй квіти, або ж дружина просить в чоловіка грошей, щоби влаштувати романтичну вечерю.Щоби такої проблеми не було, слід сформувати загальний бюджет і бюджет кожного зокрема.

Загальний бюджет: це все утримання квартири, побутова хімія тощо, базовий одяг (а не щодня нова сорочка чи сумочка), витрати на бензин ( якщо вона у спільному сімейному користуванні). Усе, що є надлишковим слід окупляти додатковим заробітком.

Якщо чоловік звик їздити машиною, а у родині криза, то він ні за яких обставин не має права брати грошей із загального сімейного бюджету.

Читайте також:Свекруха: “Ти сам злиденну вибрав, тому і допомагати я буду старшому синові, який знайшов собі багату дружину»

Сімейна бухгалтерія – це основа. Особливо для молодих сімей або якщо доходи непостійні. Прописувати усі витрати на місяць, щоби бачити і оцінювати ситуацію.

Слід пам’ятати про те, що заробляють у сім’ї не жінка окремо свої гроші, а чоловік свої, це спільні сімейні кошти. Бо подружжя – одне ціле, в якому головне – це єдність, особливо у фінансових питаннях.