Перейти до вмісту

Як зупинити випадіння волосся: корисні та ефективні поради

Що спричиняє випадіння волосся?

Приблизно на протязі дня може випадати від 60 до 100 волосин. Але якщо ви стали помічати, що волосся починає випадати сильніше або з’являється себорея, то радимо звернутися до лікаря. Причинами випадання є багато факторів: стреси, порушення обміну речовин, гормональний дисбаланс, хімічне пошкодження волосся, проблеми роботи шлунково-кишкового тракту, побічний ефект лікарських препаратів. У чоловіків на облисіння може ще впливати і високий вміст чоловічого гормону. Крім цього, алопеція (облисіння) пов’язана з нашою генетичною схильністю.

Чи є різниця між волоссям жінок і чоловіків?

Так, чоловіче волосся має більш щільну структуру і товщину, а також зростання волосся відбувається набагато повільніше ніж у жінок. Повишена кількість тестостерону у чоловіків визначає більше саловиділення, ніж у жінок. А жіночий гормон естроген продовжує життя волосяних фолікулів.

Читайте також: М’ясо по-грузинськи у духовці: вам обов’язково захочеться приготувати ще раз

Як лікувати цю проблему з волоссям?

Для лікування шкіри голови і випадіння волосся чудово підійдуть такі ін’єкційні методики як: процедура лазерного лікування волосся, мезотерапія і електротрихогенез. Також ці процедури не тільки зупиняють випадіння волосся, а також пришвидшують ріст волосся. Лазерну інєкцію використовують не тільки для серйозної проблеми випадіння волосся, а й для поліпшення його стану. За допомогою цього курсу  волосся набуде бажаного ефекту.

Як скоротити випадіння волосся восени?

Вибирайте фарби з найменшим вмістом аміаку, волосся сушіть не гарячим феном та часто розчісуйте волосся, адже при розчісуванні, поліпшується кровообіг шкіри голови.  Волосся краще розчісувати масажними щітками, коротке – від коренів, довге – з кінців. Волосся  мийте не дуже гарячою водою, після нанесення шампуню ретельно обполіскуйте. Жирне і нормальне волосся сушити можна феном, сухе – краще гарячим рушником.