Перейти до вмісту

Яке рішення прийняти, якщо вас зрадили.

Дізнавшись, що вам зрадили, ви відчуваєте себе приголомшеними, пригніченими і розгубленими. Ви не знаєте, як правильно реагувати, яке рішення прийняти, піти або залишитися, і просто не уявляєте, як пережити цей день.

Психотерапевти радять:

Візьміть паузу

Не приймайте доленосні рішення на піку гніву і болю. Наприклад, думка розірвати стосунки і виїхати на інший кінець країни до батьків навряд чи виявиться гарною ідеєю. Вчинки, зроблені під впливом емоцій, викликають найбільше жалю згодом. Відкладіть прийняття важливих рішень до тих пір, поки все не заспокоїться, а ви знову знайдете здатність мислити раціонально.

Зверніться за підтримкою

Шукайте допомоги у людей, здатних зрозуміти, через що вам довелося пройти — психотерапевта, родичів або подруг, які стикалися зі зрадою.

Не ставте ультиматуми, які не збираєтеся виконувати

Якщо говорите чоловікові, що не потерпите зраду і підете, переконайтеся, що готові цьому слідувати. В іншому разі ваш авторитет буде підірваний. Розкажіть, що ви відчуваєте, але не висувайте ультиматуми, про які можете пошкодувати.

Довіряйте своїм почуттям і будьте спостережливі

Якщо ви відчуваєте, що чоловік все ще бреше вам, не заперечуйте очевидне і прислухайтеся до своєї інтуїції.

Не беріть на себе провину за поведінку чоловіка

Ніщо з того, що ви робили або не робили, не могло змусити його зрадити. Не має значення, як ви постаріли, наскільки поправилися або як багато часу витрачаєте на дітей і кар’єру. Ви не винні в зраді. Це рішення партнер прийняв самостійно.

Читайте також: Помилки,які не варто робити при виборі одягу.

Не ховайте голову в пісок

Прикидатися, що проблема зникне сама по собі не потрібно Ви повинні зібратися з духом і вирішити проблему самостійно.