Перейти до вмісту

Які 3 ознаки свідчать, що батьки не справляються з дівчинкою-підлітком: думка експертів

Поведінка хлопчиків і дівчаток у підлітковому віці багато в чому відрізняється.

Якщо юнаки часто потрапляють у переробки та намагаються показати свою силу, то дівчата починають надто рано демонструвати інтерес до дорослих стосунків.

Для того, щоб підлітковий період не став причиною багатьох помилок, варто не забувати про важливість виховання. Якщо ви самі не справляєтеся, завжди варто звертатися за допомогою до фахівців.

На які тривожні ознаки варто звернути увагу

Викликаючий та відвертий одяг

Багато хто вважає, що у підлітковому віці є нормальним інтерес до відкритого одягу. Інші ж вважають таку цікавість передчасною.

Якщо донька відверто одягається, допізна гуляє із залицяльниками та переписується у соціальних мережах, то це має насторожити батьків.

Дівчинці треба пояснити, що така поведінка може призвести до сумних наслідків.

Батьки нічого не знають про її шанувальника

Для того, щоб донька знайомила батьків зі своїм хлопцем, у них мають бути вибудовані довірчі стосунки. Якщо дівчина приховує свого шанувальника, це може бути поганим сигналом.

 

 

Читайте також: Які цікаві рекорди пов’язані з динею: про це буде цікаво знати кожному

 

 

Така скритність говорить або про відсутність емоційного зв’язку з батьками, або про те, що хлопець їм явно не сподобається.

Спосіб життя

Дорослим не можна ігнорувати асоціальну поведінку, оскільки це може спричинити проблеми. Якщо дочка пробує спиртні напої, гуляє з невідомими людьми, не приходить ночувати додому, це вкрай погані сигнали.

Експерти рекомендують відразу ж вживати заходів, оскільки даний спосіб життя є не найкращим для юної дівчини.