Перейти до вмісту

Які чоловічі помилки призводять до розлучення

Статистика свідчить, що розлученням закінчується кожен третій шлюб. Якщо йдеться про співжиття, половина таких пар не існує тривалий час: вони просто розпадаються.

Часто можна почути про те, що саме жінки провокують усі скандали та конфлікти, оскільки вони емоційніші за чоловіків. У деяких парах справа саме така.

Але не варто у всьому звинувачувати дівчат. Чоловіки теж можуть поводитися не найкращим чином, створювати передумови того, що пара розпадеться. Про це можна говорити, якщо чоловік допускає кілька помилок, перебуваючи у стосунках.

Неповна зайнятість

Ніхто не може пояснити, чому так відбувається, але пари, де чоловіки працюють неповний день, розпадаються у кілька разів частіше.

Це актуально й у тому випадку, якщо хлопець має гнучкий графік. Якщо у жінки робочий день короткий, це правило не працює.

Залежність від відеоігор

Ігри не несуть жодної загрози стосункам, якщо вони не займають весь вільний час хлопця. Чоловік може розслаблятися, проводячи кілька годин на тиждень за іграми.

Якщо він допомагає по дому, заробляє гроші, то існуванню союзу ніщо не загрожує. Але якщо у чоловіка розвинулася залежність від ігор, якщо він весь день проводить біля комп’ютера, то стосунки довго не існуватимуть.

Справа в тому, що світосприйняття у такої людини змінюється в гірший бік, спілкуватися з нею стає дуже важко.

Перебір із романтикою

Погано, якщо дівчині не вистачає залицянь, романтики. Але коли останньої багато після завершення цукерково-букетного періоду, то союз не чекає нічого доброго.

Справа в тому, що з часом стосунки переходять на новий етап, де партнери повинні вчитися домовлятися, а не загладжувати провину сюрпризами та подарунками. Якщо цього немає, то нічого очікувати від союзу існувати тривалий час.

Слухає лише маму

 

 

Читайте також: Чому важко витримати дієту: експерти назвали головні причини

 

 

Таких чоловіків називають маминими синочками. Вони завжди радяться з мамою, роблять те, що вона скаже. Інтереси обраниці вони при цьому ігнорують. Ніхто не каже, що маму не слід слухати.

Її думку треба поважати, але дорослий чоловік повинен приймати рішення самостійно, порадитися з жінкою серця. Тільки у цьому випадку союз існуватиме. Якщо втручатися буде третя сторона, то стосункам швидко настане кінець.

Уникає зорового контакту

Це є ознакою того, що між партнерами немає міцного зв’язку, що довіри у парі не існує. Якщо чоловік ховає очі, це свідчить про те, що йому є що приховувати від обраниці.

Стосунки на брехні, недовірі один до одного ще ніхто не побудував.

Не слідкує за собою

Чоловік не може приваблювати даму, якщо у нього буде неакуратна зачіска, якщо руки завжди будуть брудними. Якщо чоловік не думає про гігієну, не дбає про те, щоб купувати новий одяг, то жінці буде неприємно перебувати поруч з ним.

У такому разі вона воліє розірвати стосунки, не терпіти поряд із собою нечупара.

Якщо хлопець любить дівчину, якщо вона для нього важлива, йому слід уникати перелічених помилок.

Тільки в такому випадку він зможе назавжди залишитися поряд із коханою, насолоджуватися її суспільством та бути щасливим.