Перейти до вмісту

Які три знаки Зодіаку є найдружелюбнішими

СТРІЛЕЦЬ
Стрільці завжди знайдуть тему для бесіди. Однак у цьому випадку це не позитивна риса, а навпаки. Цьому знаку Зодіаку все одно, з ким ділитися подробицями свого або чужого особистого життя, кому розповісти про проблеми, пригоди або, здавалося б, абсолютно неважливі для сторонньої особи події дня. Стрільці великі любителі пожартувати, але по-справжньому смішно виходить нечасто. Їм здається, що вони – душа компанії, але, на жаль, куди більш часто компанія вдячна будь-якому шансу взяти короткий тайм-аут і відправити Стрільця за напоями, покупками, чим завгодно і куди завгодно.
ТЕРЕЗИ
Доволі часто представники цього знаку Зодіака так захоплюються розмовою, що й самі не помічають, як починають видавати всі свої і не тільки свої секрети. Це, як правило, призводить до того, що Терезам просто перестають довіряти. Саме тому астрологи рекомендують обмірковувати все, що ви збираєтеся сказати.
ОВЕН
Час від часу надмірна балаканина Овнів швидко перетікає в безрозсудний потік слів і думок. Представники цього знаку часто прямо висловлюють людям усе, що вони про них думають, при цьому зовсім не замислюються про наслідки. Овни вперті і самовпевнені, а тому, в разі необхідності, заговорять будь-кого до втрати самовладання.

Читайте також Ці пари знаків Зодіаку приречені на щастя: ідеальна сумісність