Перейти до вмісту

Які жінки здатні звести чоловіків з розуму

Чоловікам подобаються товариські дами, які можуть захоплююче розповісти про свою роботу і близьких, хобі та інші інтереси. А ось про своїx «колишніх» бути відвертими не варто, так само як і докладно розповідати про свої недоліки або невдачі. Без зайвої скромності розкажіть чоловікові про все, що характеризує вас з кращого боку.

Уникайте облуди, адже чоловікам подобаються жінки, які ведуть себе природно і не зображують когось іншого. Не варто при спілкуванні з кавалером надягати ту чи іншу маску, вважаючи, що таким чином ви справите більше враження.

Читайте також: Найкраща подруга забрала у мене чоловіка. І тільки тут, в Італії, я пізнала справжнє кохання

Удавання – прямий шлях до втрати довіри

Зверніть увагу на свою поведінку: чоловіки віддають перевагу жінкам, які ведуть себе інтелігентно і демонструють гарне виховання. Подумайте, чи так уже круто вставляти в свою мову мaтюкu слівця і чи варто нехтувати хорошими манерами.

Більшості чоловіків подобається в жінках самостійність і цілеспрямованість. Дівчата, активно прагнуть до реалізації своїх планів, викликають у сильної статі більше інтересу і поваги, ніж аморфні особи, які не знають, чим себе зайняти.

Чоловіки, як і раніше, хочуть бачити біля себе «господинь». Якщо ви любите і вмієте готувати, підтримуєте в своєму будинку чистоту і порядок, у вас набагато більше шансів зацікавити чоловіків, ніж у жінок, які нехтують господарськими турботами. Вухами люблять не тільки жінки! Чоловікам дуже подобається слухати компліменти і похвали на свою адресу, в тому числі і з приводу зовнішності.

Чи не обділяєте ви вподобаного кавалера похвалами? Причому робіть йому компліменти з найрізноманітніших приводів. Незважаючи на те, що більша частина наших чоловіків п’є, курить і досить часто відвідує клуби, бари та інші розважальні заклади, представники сильної статі не дуже люблять тих, хто п’є, що палять і постійно десь «вештаються» жінок. Хочете заарканити чоловіка – відмовтеся від шкідливих звичок і змініть спосіб життя на більш спокійний і «домашній». Також чоловікам постійно потрібно відчувати турботу: хтось повинен знати, де лежать його шкарпетки, прасувати для нього сорочки, напоїти гарячим чаєм, коли він захворіє, і робити для нього інші приємні речі. Представників сильної статі притягають до себе дівчата, які часто посміхаються, люблять веселитися і володіють хорошим почуттям гумору.

Якщо ви будете весь час ходити з похмурим обличчям і бурчати на життя, вам навряд чи вдасться обзавестися великою кількістю прихильників.