Перейти до вмісту

Якось в одного фермера провалився в колодязь осел.

Якось в одного фермера провалився в колодязь осел. Він страшно закричав і почав кликати на допомогу. Фермер і сплеснув руками й задумався: “Як же його звідтіля витягти?”

Подумав-подумав господар і розсудив так: “Осел мій – старий. Йому вже недовго залишилося жити. Мені все одно потрібно купувати молодого осла. А колодязь…а колодязь – майже висохлий. Я давно збирався його закопати й викопати новий в іншому місці. Так чому б не зробити це зараз? Заодно й ослика закопаю…”

Він запросив всіх своїх сусідів допомогти йому закопати колодязь. Всі дружно узялися за лопати й почали закидати землю в колодязь. Осел відразу ж зрозумів до чого йде справа й почав видавати страшний вереск. І раптом, на превеликий подив, він притих. Після кількох кидків землі фермер вирішив подивитися, що там унизу.

Читайте також В органах опіки їм подали цілий список, які документи потрібно зібрати.

Він був здивований від того, що він побачив там. Кожен шматок землі, який падав на його спину, ослик струшував і приминав ногами. Дуже скоро, на превеликий подив, ослик показався нагорі – і вистрибнув з колодязя!

У житті вам буде зустрічатися багато усякого бруду і щораз життя буде посилати вам все нову й нову порцію.

Всякий раз, коли впаде щось на голову, струсіть і йдіть далі, на зустріч щастю!

Кожна з виникаючих проблем – це як камінь для переходу на струмку. Якщо не зупинятися й не здаватися, то можна вибратися з будь-якого глибокого колодязя.

Запам’ятай п’ять простих правил:

Звільни своє серце від ненависті – пробач всіх кривдників і ворогів.
Звільни своє серце від хвилювань – більшість з них порожні і не збуваються.
Веди просте життя і цінуй те, що маєш.
Віддавай більше.
Чекай менше.