Перейти до вмісту

Якось зайшла до нас теща, коли моєї дружини вдома не було, то почала мене вчити тому, щоб я її періодично бив, щоб стала поступливішою.

Ми з дружиною створили сім’ю у дуже ранньому віці, нам було по вісімнадцять років. Моя кохана стала вірною дружиною і відмінною господинею.

Все у нашому житті чудово, якби не одне але. Ми зараз живемо у квартирі, яку нам подарували мої батьки.

 

Читайте також Історія, про створення матері.

А ще в моєї дружини є комплекси, які зробила їй рідна мати тим, що від дитинства вічно критикує і причіпається до неї. Мені іноді здається, що вона її просто ненавидить. Тещі з дитинства не подобалося буквально все, що робить моя дружина. Вона вважає, що моя дружина не вміє робити нічого: готує жахливо, погано прибирає, посуд миє не добре.Навіть за найменшу помилку кохана отримувала ляпаса по лиці.

 

Дуже часто мати тижнями не випускала її гуляти, за те, що та отримала четвірку, а не п’ятірку. Через постійні покарань моя дружина виросла дуже тихою і скромною, вона навіть слово боїться зайве іноді сказати. Коли я слухав її розповіді про її дитинство, то спочатку вирішив, що вона сильно перебільшує.

 

Зараз ми живемо з нею окремо від батьків, проте теща досі не змінила свого ставлення до дочки. Мати, як і раніше, постійно ображає і принижує її, особливо приємно це їй робити в моїй присутності.

 

Теща весь час дорікає дочці в тому, що вона огидна дружина, зовсім не вміє готувати, прати і прибирати. Якось зайшла до нас теща, коли моєї дружини вдома не було, то почала мене вчити тому, щоб я її періодично бив, щоб стала поступливішою.

 

Я сказав родичці, що в житті не підніму руку на її дочку, так вона почала мене переконувати в тому, що у нас з нею все одно нічого не вийде, а тому мені потрібно кинути її і не витрачати на неї кращі роки свого життя.

 

Почуте привело мене в шок. Я сказав тещі, щоб вона негайно пішла з нашого будинку і припинила знущатися над моєю дружиною.

Коли моя дружина чекала дитину ми з нею були на сьомому небі від щастя. Коли про це дізналася теща, то почала чатувати мене біля під’їзду і розповідати, що ця дитина не від мене і мовляти, щоб я змусив улюблену позбутися дитини.

Теща весь час говорить дружині, що шкодує про те, що її народила і материнської любові до неї не відчуває.

Я як можу намагаюся обмежити спілкування жінки з її мамою, але теща кожен раз знаходить спосіб як досадити або зробити гидоту своїй доньці.

У моєї дружини дуже лагідний характер, а тому вона не може вигнати матір, коли та приходить до нас, щоб черговий раз познущатися над нею.

Я не знаю, як зупинити тещу і як її змусити, щоб вона залишила мою жінку в спокої. Як не сумно це звучить, але я повинен захистити кохану від її власної матері.