Перейти до вмісту

Якщо двом душам призначено бути разом, вони знайдуть шлях один до одного

Якщо дві людини мають по-справжньому глибокий зв’язок і дійсно призначені одне для одного, їм доведеться пережити цілий ряд випробувань, перш ніж вони зможуть возз’єднатися – до кінця життя.

Не потрібно боятися розставань – це час, який нам дається для того, щоб ми змогли осмислити справжнє ставлення до близької і важливої нам людини.

Якщо ви зустрічаєте того, з ким відчуваєте справжній зв’язок, в невідповідний момент свого життя, ви неминуче розлучитеся, не знаючи про те, чи зможете в кінцевому підсумку знайти один одного.

Читайте також Ти об мене ноги витирав останні років сім, я все терпіла, любила тебе

Іноді ми зустрічаємо когось тільки на мить, а возз’єднуємось – через багато років. Всесвіт працює дуже своєрідно. Якщо вам судилося бути з кимось, він обов’язково повернеться до вас, незалежно від того, скільки часу на це буде потрібно.

В кінцевому підсумку ви знову зустрінете один одного, але це буде зустріч двох людей, які вже готові до повноцінних відносин.

При цьому ви не можете просто сидіти і чекати, поки хтось прийде, поки ви полюбите так, що втратите голову… Ви повинні працювати над собою, рости як особистість, зберігаючи при цьому вірність своєму справжньому «я».

І, можливо, лише тоді Всесвіт пошле людину, яка піднесе вас на вершину світу, незалежно від того, зустрічались ви до цього чи ні.

Звичайно, не варто стверджувати, що кожнісінька людина, яку ми любимо, повернеться до нас знову. Однак ті, хто призначений для нас, обов’язково повернуться. Це правило може бути застосовано до любовних відносин, дружби та всіх інших форм наших взаємин.

Ми не здатні контролювати інших людей, і, звичайно, не можемо контролювати Всесвіт. Тому дозвольте Всесвіту зробити для вас те, що він вважає за потрібне, а потім подивіться, що з цього вийде.

Деякі найважливіші речі в житті нам доводиться відпускати на деякий час. І в цей період, коли ми зі своїм близькими і важливими людьми знаходимося на відстані один від одного, ми перетворюємося в тих, ким повинні стати.

Ці люди можуть повернутися, а можуть так і залишитися мрією… Але як би там не було, вони все одно залишать слід в нашому серці.