Перейти до вмісту

Який у вас характер по місяцю народження

Січень

У цьому місяці  цілеспрямовані дами з жорстким характером. Вони консервативні й амбітні, досить потайливі і напористі. До себе допускають тільки вузьке коло людей.

Лютий

Ці жінки дуже романтичні й чутливі. Не кожен чоловік зможе зрозуміти їх загадкову душу і настрій, який часто змінюється. У них багата уява і здатність до абстрактного мислення. Лютневим дамам потрібен особливий супутник життя, адже вони ніколи не пробачать обману.

Березень

Березневі жінки мають харизму, вони швидко викликають прихильність до себе і їм часто довіряють найпотаємніші секрети. Такі дами закохуються не одразу, але зате на все життя, оскільки за своєю вдачею – однолюби.

Квітень

У цьому місяці появляються справжні дипломати, які як ніхто інший вміють вести переговори. дин із серйозних недоліків – ревнивий характер. Вони дуже емоційні, тому конфліктів з ними краще уникати. При цьому такі жінки добре знають, що таке насолода і готові зробити будь-якого чоловіка щасливим.

Травень

Травневі жінки  наполегливими і вимогливими до себе. Вони досить привабливі, але володіють складним характером, а тому небезпечні для чоловіків, які в них закохуються. Таких дам цілком можна назвати фатальними, адже роман з ними не забудеться ніколи.

Читайте також Мама одразу догадалася – він і є батьком дитини.

Червень

Ці жінки є  дуже цікавими і грайливими особами. Вони як маленькі діти в великому гіпермаркеті іграшок, з ними кожен день – свято. Біда в тому, що вони не завжди «фільтрують» те, що говорять і часом зачіпають почуття інших людей. Стосунки з червневою жінкою можуть стати пасткою самовідданій любові.

Липень

У цьому місяці появляються незалежні, розумні, привабливі дівчата. Вони недоступні для всіх, в будь-якій ситуації намагаються залишатися ввічливими і не люблять конфліктів. Брехню ці дами не прощають ніколи.

Серпень

Ці жінки самолюбні, але при цьому співчутливі і добрі до решти. Чоловіки втрачають в їх присутності голову, але зав’язати стосунки з ними досить непросто – дуже вже люблять вони загнати свого обранця під каблук. У них гарне почуття гумору, але бійтеся один раз пожартувати над ними – вони абсолютно не сприймають підколи.

Вересень

Головні якості – працьовитість, доброта і дисциплінованість. Ці жінки віддані самі і не прощають зрад. Чоловік на одну ніч – це не їхній варіант. У них високі очікування до свого партнера, і вони вміють бути мстивими.

Жовтень

У цих жінок непохитний характер, але в глибині душі вони дуже емоційні. Це не заважає їм залишатися розумними і розважливими, що допомагає не розорювати свою душу перед кожним. Жовтневі дами проживають гідне життя і викликають до себе багато заздрості.

Листопад

У листопадових жінок прекрасна інтуїція, вони відчувають брехню за версту і їх неможливо обдурити. З ними не буває нудно, адже вони справжній вогонь. Такі дами амбітні і прямолінійні, тому не вимагайте від них відвертості, якщо не готові почути правду.

Грудень

Грудневі жінки відрізняються нетерплячим характером і винахідливістю. Вони часто виходять навіть із скрутного становища переможцями, але головна їх особливість в тому, що вони завжди знають, як підняти настрій своєму чоловікові. У них відкрите серце, але життя не здатне їх поранити.