Перейти до вмісту

Вибачився перед ними за свою недовіру, і зараз у нас з дружиною прекрасні відносини.

Живу зі своєю дружиною вже більше 10 років. Дуже люблю її, а вона мене. Все у нас добре, рідко сваримося, виховуємо шестирічного сина. Друзі кажуть, що у нас дуже хороша і щаслива сім’я.
Але останнім часом я став помічати, що вона ніби щось приховує від мене. Декілька разів на тиждень їй хтось дзвонив, після чого вона йшла і не пояснювала куди саме. На телефонні дзвінки вона відповідає мало не відразу, як він задзвонить. До речі, зауважив, що її фігурка покращилася, підтяглася, вона якось пострункішала. Іншого чоловіка це повинно тільки радувати, але мене стало це напружувати.

Здавалося б, що тут такого, а може дружина потай від чоловіка зайнялася фітнесом, це ж нормально. Але мені в голову лізли зовсім інші думки. Я вважав вже що вона мені зраджує з ким-то, тому що, коли вона поверталася додому, відразу ходила в душ і весь день ходила, немає, літала щасливою птахом по дому.
У такі хвилини, дуже хотілося порадити їй сходити на кухню і з’їсти лимон (як у відомому анекдоті), щоб не бачити її задоволену фізіономію. Коли я у неї питав, з чого це вона така радісна, точної відповіді вона мені не давала, вміла переводити тему. Час наближався до мого дня народження, а дружина продовжувала йти незрозуміло куди. Навіть син став у мене питати, куди йде мама, я постійно придумував, що вона йде на зустрічі з колегами або просто прогулятися.
Я був засмучений, і вже хотів було поговорити з нею на цю тему, але не наважувався, бо не міг зрозуміти, що сталося в наших відносинах.

Читайте також І якраз цей час мені прийшов лист з Італії від колишнього однокласника з пропозицією приїхати в гості.

За день до мого свята їй на мобільний прийшло повідомлення від незнайомого мені чоловіка. Моя цікавість змусила його прочитати, так як дружина була в душі. У повідомленні він написав час їх зустрічі.
Як тільки я це прочитав, я не витримав, увірвався у ванну кімнату і зажадав дружину все мені пояснити. Вона злякалася, але, коли зрозуміла про кого я говорю, пояснила мені, що записалася на танці кілька тижнів тому, для того, щоб станцювати його для мене на день народження, а це її викладач.
Я спочатку погано в це вірив, але дружина вирішила познайомити мене з цим чоловіком на наступний день. І він правда виявився дуже приємною людиною, а танець, якому він навчив мою дружину був чудовий.
Я вибачився перед ними за свою недовіру, і зараз у нас з дружиною прекрасні відносини. На заняття вона ходить до цього часу, я радий що це їй дуже подобається.
Через кілька місяців, ми з дружиною вирішили віддати свого сина в танці. Звичайно, йому було важко, тому що він у нас активний і неслухняний. Але ми йому розповіли, чого добиваються хороші танцюристи, зацікавили, так би мовити. І ось тепер я живу в сім’ї танцюристів, мене теж дружина хоче затягнути в це болото, але на жаль, у мене багато роботи, а вільний час я проводжу зі своєю коханою і сином.
Висновок: Люди, перестаньте докручувати в думках щось фантастичне. здогадується продовження свого життя, розбирайтеся з проблемами або рішеннями тут і зараз.