Є жінки, мудрість яких просто вражає.

Вони щодня стають сильнішими, мудрішими, впевненішими, відкритішими та кращими. Вони можуть відродитись, щоб з ними не сталось. Ось, хто сильна жінка!

 

Є люди, яких не вразить чергова проблема на роботі, істерика дитини чи навіть зрада чоловіка. Отже, сьогодні поговоримо про жінок. Ви ж точно маєте в своєму житті жінку, якою захоплюєтесь? Її може життя зовсім не шкодувати. Але вона усе переживе. Їй буде добре. Якщо не сьогодні, то завтра. Якщо ж не завтра, то післязавтра. Вона не думає, що все погано і життя жорстоке. Вона думає про вихід із ситуації, розправляє свої крила і летить.

 

Такі жінки створені для того, щоб ними захоплюватись. То чи не пора стати тією, якою можна захоплюватись?

 

Сильні жінки вірять в себе
Вони не мучаться, бо добре знають, чого хочуть від життя, чого їм треба від нього. І просто рухаються своїм шляхом. Вони знають, що всього зможуть досягнути.

Сильні жінки знають собі ціну
Відчуття гідності має бути в кожної жінки. І якщо хоча б раз дозволити поводитись з собою без поваги, то це призведе до жахливих наслідків. Сильна жінка себе цінує.

Читайте також Якщо ти не знаєш, то мама краща за тебе. Не описати, в скільки разів. бо ти — просто нуль.

Сильні жінки носять свій біль як броню
В неї були рани, але з часом вони зажили, бо жінка навчилась брати уроки від долі. Тепер будь-який біль для неї не страшний. Тепер вона знає, що кожна невдача наближає її до великого успіху.

Сильні жінки не бояться своїх емоцій
Їм не страшно сісти й поплакати. Але точно після того, як вона знайде вихід із ситуації та піде новим шляхом. А тоді вже плакати й не захочеться.

Сильні жінки не жадають уваги, вони шукають поваги
Такі жінки не будуть бігати за кимось і випрошувати уваги чи любові. Вони знають: якщо їх люблять, то й цінують, й поважають й захочуть давати багато уваги. Тут без пояснень. Вони варті поваги і це все. Якщо не поважаєте — то її ви не заслуговуєте.

Сильні жінки мають серце, повне вибачень
Вони не носять з собою образи та надії. Вони вільні пташки, які можуть в будь-яку мить вирішити та полетіти. Щоб не носити тягар образ, їм доводилось не раз пробачати. Вибачення були дуже різними і їх там багато.

Сильні жінки говорять правду, якою б жорстокою вона не була
Чесність — як честь. Сильна жінка така впевнена в собі, що їй не треба щось приховувати и змінювати. Їй добре самій з собою, вона нікого не потребує для життєвої дороги. І якщо хтось не сприймає її правду, то вона просто піде.