Перейти до вмісту

Єдиний хто, буде з вами і в радості, і в горі — це ваша мати

Материнська любов

Немає на світі нічого сильнішого і глибшого. Немає зв’язку міцнішого. Вона простягається незримою ниткою від великого ніжного серця до маленького, боязко тремтячого. Рівним ритмом серцебиття мама немов говорить малюкові, заспокоюючи: «Я тут. Я тут. Люблю. Люблю!»

Материнське серце

Гаряче переживає перемоги та розчарування своєї дитини, живе її мріями і надіями, страждає через її помилки і невдачі. Відлічує години безсонних ночей біля ліжечка малюка, який занедужав, нетерпляче підганяє хвилини, чекаючи повернення свого чада з вечірки або побачення. Здатне відмовитися від багато чого заради щастя дітей.

 

Читайте також Невже мій коханий перестав бути вірним мені? Як? Чому? Але ж він ніколи не підривав моєї довіри, як і я його. Можливо це якась ділова зустріч.

 

Материнська самопожертва

Вона здатна кинути на вівтар успіху дочок і синочків свою кар’єру, перспективи, мрії і амбіції. Присвятити своє життя їх досягненням і рекордам. Не просячи на заміну ні дифірамбів, ні вихваляння, ні подяк, ні зізнань. Лист або телефонний дзвінок, візит несподіваний або очікуваний, швидкий поцілунок в щічку: «Привіт, мам!» — і в її душі розцвітають квіти і співають птахи.

Материнське щастя

 

Капелька уваги. Ваше благополуччя. Маленькі удачі і гучні досягнення: в успіхах всіх знаменитостей — спортсменів, музикантів, артистів — ясно читається підтримка їхніх матерів.

Мати. Вислухає, пошкодує, підтримає, обійме, витре сльози. Зустріне з посмішкою, обігріє, наставить на істинний шлях. Вона завжди на вашому боці, вона не дасть вас в образу.

 

Бережіть їх, тихих і дбайливих, веселих і активних, наполегливих і цілеспрямованих. Обійміть, притисніть ніжно. Нехай від вашого серця до її помчить знайомий сигнал: «Я тут. Я тут. Люблю. Люблю!»