Перейти до вмісту

Їй би хотілося, щоб чоловік просто залишив їх з дитиною у квартирі, але виплачував кредит також.

39-річна квартирантка Марія має доньку і чоловіка. Їхня сім’я живе у квартирі чоловікової рідні у непростих умовах. Зі слів Марії вони вже давно не люблять один одного і все, що їх зараз об‘єднує — це донька і кредит.

Коли вони мали змогу купити квартиру, то одразу ж використали її, проте не задумалися над відсотками, які потім вилізли боком. Пара усвідомлювала, що прийдеться економити на багатьох речах, але в реальності все було важче. Зараз Марія потрапила нелегку ситуацію з якої не бачить виходу.

На даний момент жінка не знає, що робити далі. В душі, як і в житті — безлад. Несподівано один для одного пара стала, ніби незнайомцями. Їм залишилось платити за квартиру 12 років, що не є малою цифрою. А Марії, коли вони нарешті погасять кредит виповниться 50 років, більша половина життя вже буде позаду. І справді, як так довго віддавати борги, якщо вони прожили таким життям 4 роки і це не принесло нічого хорошого.

Читайте також «Бите скло»

Простіше кажучи, закінчилось кохання. При інших обставинах вони б давно же розлучилися, але ніхто не хоче сам тягнути на собі цей борг і економити ще більше.

Жінка взагалі не розглядає варіанту, щоб піти з квартири, бо на її плечах не лише вона, а ще й її спільна дочка з чоловіком. На думку Марії ця ситуація неправильна. Як це виселити жінку з дитиною з квартири? Її чоловік розуміє, що якщо покине квартиру, то так чи інакше буде змушений вносити гроші за кредит, а ще потрібне нове житло, а якщо закохається в когось? Загалом, цей варіант явно не найкращий для нього, бо піде набагато більше витрат.

Вона ж бачить тільки один вихід, а саме: закрити кредит і розлучитися. Їй би хотілося, щоб чоловік просто залишив їх з дитиною у квартирі, але виплачував кредит також. Жінка думає, що швидше за все він на таке не погодиться, бо при таких обставина це невигідно для нього. І виходить, що вони живуть разом, як чужі люди.