Перейти до вмісту

Її наздогнав бумеранг за те, що вона кинула чоловіка у такий важкий для нього час.

«Ліля працювала зі мною. Я був зачарований її красою. Я зробив все можливе, щоб завоювати її. Протягом довгого часу я приділяв їй багато уваги, обсипав подарунками та вечерями в розкішних ресторанах», – розповідає красивий, фізично здоровий та багатий чоловік, що відображалось у кількості та цінності його подарунків для Лілі.

У нього є чудове велике житло, тому якось запропонував Лілі переїхати до нього. Вона довго відтягувала переїзд та відговорювалась фразами про те, що все занадто швидко, їй треба подумати та ще не час. Але чоловік вперто добивався її, бо був затьмарений коханням.

Теплого травня вони поїхали до Парижа, де на них чекав  романтичний відпочинок . Після побаченого багатства вона була вражена та, побачивши каблучку для одруження, швидко погодилась.

За декілька місяців уже відбулось весілля мрії, в якому все було ідеально, а наречені виглядали закоханими. Він робив усе, щоб вона була поряд — запропонував залишити роботу та насолоджуватись життям, адже його дружина не має працювати.

Читайте також Мудра притча про те, як реагувати на заздрість, злість та образи довколишніх.

Після двох років подружнього життя він потрапив у ДТП, в результаті якої пошкодив спину й не міг ходити. Для лікування потрібні були великі суми грошей.

Ліля дбала про нього як могла, але лише спочатку. Її життя не мало вже такої кількості дорогих подарунків, як раніше, тому вона постійно знаходила причини не навідувати його та починала конфлікти. Він добре розумів, що вона вела звичне життя і це його не на жарт засмучувало. Якось вона зібрала речі й пішла. Від друзів пізніше дізнався, що вона пішла до його друга — людини з власним бізнесом.

Рік він боровся за шанс ходити й нарешті йому вдалось. Він піднявся на ноги як фізично, так і в бізнесі. Якось на корпоративі він зустрів Лілю, коханець якої був у в’язниці. Через співучасть в його шахрайстві, вона була змушена заплатити штраф і перебуває на випробувальному терміні. З часом вона переїхала в бідний район міста і працює продавчинею. Її наздогнав бумеранг за те, що вона кинула чоловіка у такий важкий для нього час.