Перейти до вмісту

Її життя могло б скластися краще, якби не її перша любов.

Марина все життя виховувала свою доньку одна. Завжди намагалася виховати Оксанку так, щоб життя у неї склалося гарно, не так, як у мами. Жили вони в селі, тому Марина дуже сильно втомлювалася одна з донькою. Рано вранці прокидалася йшла поратись, потім на роботу йшла і працювала аж до вечора, а вже майже вночі поверталася додому і знову ставала поратись.

Її життя могло б скластися краще, якби не її перша любов. Зустрічалися вони дуже довго, роки три. Її коханий чоловік обіцяв одружитися з Мариною. Але коли дівчина дізналася, що вагітна й розповіла про це своєму хлопцю, той побоявся відповідальності та втік. І більше Марина його у своєму житті не бачила.

Виховувала жінка свою доньку принцесою. Не давала їй тяжко працювати на городі. Щоб донька не привчалася до тяжкої роботи, а поважала та любила себе як жінку. Взагалі красива на зовнішність Оксанка, не така як всі інші дівчата в селі. У неї смугляве личко, гарні великі карі очі та довгі чорні коси. Була вона дуже вихована та добра, завжди могла допомогти та ніколи не сперечалася з дорослими людьми. Всі в селі пишалися такому вихованню дівчинки. Мама їй завжди розповідала, щоб вона виходила заміж за багатого та люблячого чоловіка. Який буде для неї стіною та підтримкою. Щоб вона в житті ніколи не думала за що існувати, а тим паче виховувати своїх дітей.

 

Читайте також Моя сестра показала своє справжне обличчя

 

Але виявилося не так, як хотіла мама Оксанки. Все почалося з одного сонячного морозного дня. Оксана їхала в город, але через мороз всі автобусні рейси скасовували, тому дівчинка повинна була йти пішки приблизно десять кілометрів в один бік. До речі, на той момент їй було дев’ятнадцять років. Аж тут на машині також в ту сторін їхав Микола, односелець молодиці, він запропонував підвезти її. Микола — чоловік з великої літери, він сам виховує двох доньок. Їх мама залишила та поїхала жити за кордон. Вони їхали в машині, говорили на різні теми, і тоді зрозуміли, що хочуть зустрічатися знову і знову.

З того моменту вони почали свої відносини. Часто ходили гуляти, Оксана залишалася у Миколи на ночівлю. Але маму Оксани це зовсім не влаштовувало, вона була проти таких стосунків. Адже не такого вона хотіла для своєї єдиної доньки. Проте Оксана не послухала свою неньку. Їй не подобалося, що вона її не підтримує. Вони з Миколою одружилися й пішла Оксана жити до нього з доньками. А з мамою вона й зовсім припинила спілкуватися.

Згодом пішли справи чоловіка вгору й вони купили собі машину. Ще через трошки появився у них синок. Сестрички були дуже раді братику і завжди допомагали своїй мамі. Жили вони дуже щасливо, але Оксані зовсім не подобалося те, що вона стільки років не спілкувалася зі своєю мамою. Тому вони з Миколою вирішили піти та її відвідати. Спочатку Марина зустріла їх холодно, але потім вони розговорилися, попросили один в одного пробачення, обійнялися та пообіцяли один одному більше ніколи не сваритися та жити в злагоді.