Перейти до вмісту

З Андрієм усе було по другому. Спочатку дівчина розповіла про дитину, щоб між ними не було недомовок.

Моя подруга Оксана, дівчина красива, але не сучасна. Вона не носить модний одяг, не робить стильну зачіску. Вважали її сірою мишкою. І коли на неї почав задивлятися найкрасивіший хлопець на курсі, всі дівчата не могли зрозуміти, що він в ній знайшов. Студентка вона одна з найкращих, одержує підвищену стипендію. Але на тусовки не ходить, нареченого собі не шукає, як інші студентки.

 

Оксана залицянь Макса не помічала. Чомусь він її дратував. Всі спроби привернути до себе її увагу були марними. А просто підійти й запропонувати дружбу хлопець не міг. Вперше в житті дівчина не реагує на залицяння. Він плеканий увагою дівчат, не міг повірити, що Оксана на нього не «запала».

 

Читайте також Тільки найчерствіша та найбайдужіша людина відвернеться від власного сина та покине його напризволяще

 

Незабаром стався випадок, який привернув увагу Оксани до Макса. Дівчина йшла по сходах, а мимо пробігав студент, і ненароком зачепив Оксану. Вона не встигла вхопитися за поручні, і упала б, але в той час назустріч ішов Макс, і встиг уберегти дівчину від падіння. Від того часу вони були нерозлучні. Оксана і не згледілася, як закохалась. Такий красень, і її любить. Через деякий час вирішили жити разом. Дівчина звичайно чекала від нареченого пропозицію руки й серця, але Макс сказав, що не готовий до такої відповідальної події. Палке кохання тривало майже півроку, а потім хлопець почав віддалятись від Оксани. Пізно приходив додому, мотивуючи тим, що зустрічався з друзями, інколи не ночував.

 

Оксана за переживаннями гірше вчилась, нічого і нікого не бачила навкруги. Не розуміла, чому Макс розлюбив її. Вирішила поговорити з ним. На свій подив і розчарування, хлопець не став виправдовуватися, а сказав, що кохання в минулому, з нею не цікаво, він забере речі й піде від неї.

 

Дівчина мовчала. Що могла сказати, якщо чекала дитину Держати біля себе дитиною, такого їй не треба. Довго сиділа, не звертала уваги котра година, не знала, як їй жити надалі. Адже до закінчення інституту залишилось два роки. І як буде з малям справлятися.

Наступного дня до неї підійшов друг Макса, Андрій. Відвів Оксану в сторону, попросив поговорити з ним. Сказав, що знає, як поступив із нею Макс. Розповів, що давно кохає її, але не смів підійти, через те, що крім Макса, Оксана не помічала нікого. Дівчина слухала Андрія, і поволі приходила до тями. Хлопець попросив її прийти на побачення. Оксана погодилась, на душі ставало легше, очі відкрились, за ким побивалась, за розбещеним хлопчиськом, який домагається свого, а потім кидає як непотріб. Зрозуміла, що не кохав він її.

 

З Андрієм усе було по другому. Спочатку дівчина розповіла про дитину, щоб між ними не було недомовок. Хлопець сказав, що кохає її, і дитя не завадить, а навпаки принесе радість в їхній дім. Оксана відчула, як буває, коли тебе КОХАЄ найкращий чоловік у світі.