Перейти до вмісту

З чоловіком ми розлучились. Але коли я отримала свідоцтво про розірвання шлюбу, на душі було якось недобре й порожньо

Зі своїм чоловіком, Віктором, ми прожили два роки. Раніше ми майже ніколи не сварилися, але останнім часом сваримося майже щодня. Моя подруга, Ірина каже щоб я не терпіла і подавала на розлучення. Ірина – моя найкраща подруга, яка теж розлучилася зі своїм чоловіком у минулому році. Він хотів щоб вона весь час сиділа вдома і займалася домашніми справами, навіть в клуб або кафе не дозволяв з подругами піти. Як з таким можна жити.

Ось і мене Віктор дорікав, що мало я часу йому приділяю, що не нагулялась, що в нічний клуб з дівчатами ходимо, та й подругою дорікати став, мовляв, Ірина чоловіка не трималася, а тепер і мене на це прирікає. Я захищала подругу, адже я її знаю дуже давно і впевнена, що поганого мені вона не порадить.

Загалом, ми з Віктором розлучились. Але коли я отримала свідоцтво про розірвання шлюбу, на душі було якось недобре й порожньо. Мною оволоділи спустошеність, смуток і жалість. Я стала задумуватись чи правильно вчинила.

Але довго сумувати не довелося, в гості до мене зайшла Ірина. Вона посміхалася і поздоровляла мене з довгоочікуваною свободою. Того ж вечора Ірина запропонувала піти в клуб і відзначити розлучення. Ми веселилися і танцювали під ритми сучасної музики. Я вже і забула про недавню депресію. Правда, як тільки до мене підійшов хлопчина з пропозицією познайомитися, моментально дала йому відсіч.

Наші походи по клубах повторювалися щотижня. Ірина не втомлювалася від гучних вечірок і нових знайомств. Мені ж навпаки, все це стало набридати. Я навіть почала сумувати за Віктором і сімейним життям.

Відкрила комп’ютер, зайшла до нього на сторінку. Я мало не впала, на одній з фотографій Віктор стояв з красивою дівчиною! Як же так!? Я всіх кавалерів відкидаю, а він час даремно не втрачає! Я була вражена. Я подзвонила Ірині, щоб поплакатися їй, але вона тільки сказала, що я сама винна, що покинула його. Втішати мене не входило в її плани, Ірина поспішила зі мною розпрощатися, посилаючись на термінові справи.

Після мого розлучення, ми з Іриною віддалилися одна від одної. Я розуміла, що у нас з нею різні інтереси. Я хотіла сім’ю, дітей, а вона розваги з друзями. І навіщо я розлучилась з Віктором. Тільки тепер я почала розуміти, що втратила.

Читайте також  Сталося те, чого я не очікувала – мій чоловік почав мені зраджувати.

Я довго не могла наважитись зателефонувати Віктору. Але зібравшись, я все таки набрала його номер. Він явно не очікував і здивувався дзвінку. Потрібен був привід, і я вигадала проблему, наче не можу знайти сережки, можливо вони залишились в нього. Ми продовжили спілкуватися і так розговорилися, що вирішили зустрітися. Виявилося, що дівчина на фото – колега по роботі, а знімок був зроблений в день її народження. Ніби як і ревнувати вже ні до чого, але як подумаю, що у нього може хтось бути, аж дурно робиться. Я до цих пір кохаю свого чоловіка і лише після розлучення усвідомила на скільки сильно. Жодна подруга ніколи не зможе замінити його. Зараз ми починаємо все заново і в найближчому майбутньому, я сподіваюся, знову будемо разом.