Перейти до вмісту

З того часу ми так і не спілкуємось з сестрою мого чоловіка.

З сестрою мого чоловіка якось одразу не склались стосунки. Вона була не ввічливою до мене і якось, ніби не прийняла мене у їхню родину.

Я як невістка і нова людина в їхній сім’ї завжди старалась допомогти. Хоч я і мала проблеми зі здоров’ям, проте завжди намагалась допомогти на городі, адже батьки чоловіка живуть у селі.

До речі, я працюю у поліклініці медсестрою, тому відповідно можу робити багато справ без лікарів і сама. Вся родина моя і мого чоловіка ходить у поліклініку, де я працюю. Я Вам скажу, що не така вже й маленька допомога для сім’ї, адже я можу зробити довідку, ксерокопії за «дякую» та інші справи, які можна зробити у поліклініці.

Мій чоловік Степан не один в сім’ї, їх є троє. Він як найстарший брат завжди охоче допомагає своїм сестрам, тому я часто могла відпускати його на якісь справи з його сестрами. Скажу відверто, що спочатку я цьому не надавала жодного значення, проте згодом я помітила, що це стало частою тенденцією.

Тільки приходять вихідні, одразу сестрам щось потрібно від мого чоловіка. При тому, що обоє мають своїх чоловіків.

Читайте також Моя майбутня сваха вважає, що платити за нього маю я, оскільки добре заробляю в Італії. І взагалі, якби не її син, сиділа б моя Уляна і далі в дівках.

От так довелось мені терпіти постійні слова допомоги від сестер чоловіка і переймати традиції родини Степана. Відтак, на дні народження уся сім’я збирається і дарують певну суму грошей, а на свято Миколая чи Різдво — подарунки. У Степана дуже велика і заможна родина, а таких традицій вони дотримуються вже кілька десятків років, тому я успішно і щиро їх перейняла.

Я взагалі не матеріальна людина, але почала помічати, що старша сестра мого чоловіка не дарує мені нічого. Марія дуже дивно зі мною поводиться і навіть не намагається сказати хоч одного нормального слова. Мені було дивно, коли вона навіть привітати мене з якимось святом не могла. От така в неї натура.

Проте, коли у неї були проблеми особистого характеру і вона не могла вийти на роботу, то приходила до мене в поліклініку і робила лікарняний. Я звичайно, що мала бігати до всіх лікарів і робити їй довідку. За таку роботу я навіть простого слова «дякую» не отримала, а я вже не кажу про якусь каву чи шоколадку.

У мене сталась ситуація, яка докорінно змінила моє ставлення до сестри чоловіка Нещодавно мене оперували, у мене був важкий стан і я навіть на роботу не виходила, проте Марію це не цікавило. У той час я отримала найбільшу підтримку від батьків чоловіка. Я дуже вдячна їм за те, що вони зробили для мене в той час.

Одного вечора я почула, що до чоловіка дзвонить Марія. Їй потрібно було зробити ксерокопії документів, а я завжди могла зробити це безкоштовно на роботі. Вона навіть не спитала чоловіка як я себе почуваю, а просто нахабно сказала, що я мушу це зробити. При тому, що ксерокс знаходиться за п’ять хвилини від нашого будинку.

Після моєї хвороби ми з Марією зустрілися на дні народження у старшого брата. Ми трохи запізнилися, а коли зайшли, свято було в самому розпалі. Я привіталася з усіма, а вона була єдиною людиною, хто не привітався у відповідь. І коли ми сіли за стіл, Марія демонстративно встала і вийшла на вулицю.

Пройшов майже місяць з того часу, як ми зустрілися біля аптеки, але мене досі мучить одне питання – вона дійсно образилася на те, що я тоді не кинула все і не поїхала робити їй ці ксерокопії?

Цікаво так, то я не маю бути на неї ображеною. що вона забирала у мого чоловіка увесь вільний час і навіть «дякую» не казала, а вона ще й ображається! З того часу ми так і не спілкуємось з сестрою мого чоловіка.