Перейти до вмісту

З того часу у мене повністю пропали до неї почуття і я почав мислити по-іншому.Мої близькі виявились правими, тепер я прислухаюсь до їхньої думки.

З Настею ми зустрічались приблизно пів року. Вона вже мала дитину — сина. Колишній чоловік покинув їх ні з чим, кинув напризволяще. Всі хто мене знав, відмовляли мене зустрічатись з нею, казали, що знайду собі дівчину без дитини, навіщо мені цей тягар. Мені було байдуже на всі слова, я кохав її. Влітку, Настя дуже захотіла полетіти в теплі краї, відпочити, та й малому корисно б було. Я був достатньо забезпечений, тому проблем з тим, щоб поїхати не було, проте відпустку я міг взяти тільки в осени, тому запропонував поїхати їм удвох з сином.

Звичайно, що як і на початку наших стосунків, мої близькі, критикували моє рішення, говорили, щоб я не купував такі дорогі путівки, тим більше ми тільки пів року разом. Звичайно, що я нікого не слухав, взяв путівки та відправив їх на море. Зідзвонювались кожного дня, Настя постійно просила гроші на новий одяг, або ж на аксесуари. Мені не було шкода для неї нічого, єдине, про що я її попросив, це купити солодке, дуже люблю пробувати щось нове і смачне з різних країн. Вона сказала, що без проблем все купить.

Читайте також -Дядечку, дякую, але це не мені. У мене є мама і сестра. Вони вдома, голодні, бо у нас нема що їсти.

Ввечері я отримав від неї дивне повідомлення з прикріпленою фотографією. Там був зображений чек і на ньому сума в розмірі 6 доларів і підпис, щоб я скинув їй цих 6 доларів назад, як тільки почитаю повідомлення. Чомусь, саме в цей момент я відчув сильну відразу від неї. Я ніколи їй нічого не шкодував і не був дріб’язковим, але такого нахабства я терпіти не міг. З того часу у мене повністю пропали до неї почуття і я почав мислити по-іншому.

Більше трубку я від неї не брав, зворотні квитки у них були, готель був проплачений, грошей у неї залишалось ще достатньо. Мої близькі виявились правими, тепер я прислухаюсь до їхньої думки.