Перейти до вмісту

З яких причин одруження рідних сестер протягом року вважається поганою прикметою

Колись в сім’ях дітей було багато, і батьки намагалися дотримуватися черговості в їх весіллях. Вони вважали, що весілля має бути по старшинству. Зробити в минулі часи це було нескладно, адже під вінець підрослі діти йшли найчастіше, підкоряючись батьківській волі.

Якщо в сім’ї було 2 рідні сестри, їх ніколи в один рік заміж не видавали. Вважалося, що якщо так зробити, одна з сестер обов’язково не буде мати дітей. Тому, дотримуючись черговості, спочатку під вінець йшла старша з сестер, а через рік — молодша.

Але, якщо сталося так, що молодша першою вийшла заміж, то старшій створити свою сім’ю буде дуже непросто. За метушнею з племінниками, дівчина може прогледіти своє щастя. Повір’я свідчить, що, якщо батьківський будинок першою покидає молодша сестра, з нею з нього і все жіноче щастя піде.

Читайте також: Які знаки Зодіаку серед жінок найчастіше погоджуються на роль коханки

Хто в забобони не вірить, а таких прикладів чимало, той не стане звертати увагу ні на яку черговість в одруженнях і влаштує своє життя на власний розсуд.

Існує і така думка, що виникнення прикмет, що не дозволяють двох шлюбів в один рік обумовлено було низьким доходом батька з матір’ю. Одночасно два весілля могли виявитися фінансово непідйомними, тому їх за старшинством і планували.