Перейти до вмісту

За декілька днів я встигла подумати, і я остаточно прийняла рішення подавати заяву на розлучення.

З Антоном ми познайомились завдяки спільним друзям, якось ми щось святкували, і там і познайомились. Він відразу мені сподобався. Дуже гарний чоловік зі спортивним тілом, а ще й чемний і вихований. А коли я помітила його почуття гумору, так взагалі була в захваті. Він дуже красиво залицявся, постійно дарував квіти, подарунки, навіть стихи писав. Менш ніж через рік ми одружилися. Все було ідеально, ну хоча б мені так здавалося.

Перший час у Антона було дуже погано з роботою, тільки якісь невеликі підробітки. А у мене є своя невелика фірма і заробляю я непогано, тож мене це не турбувало. А згодом я запропонувала Антону працювати на мене. У матеріальному плані,я повністю зробила Антона. Я дала йому житло, подарувала машину і ще й на роботу його влаштувала.

Зовсім скоро я дізналась, що чекаю дитину від нього. Чоловік не дуже зрадів цій новині, і я зрозуміла, що він не планував зі мною дітей. А мені ще й через вік вже було важко . Я дуже потребувала його підтримки та допомоги, але у такий важкий для мене момент, він пішов жити до своїх батьків.

Читайте також Історія про хлопчика який прийшов до храму

Ми вже не жили разом, і я якось випадково знайшла сторінку Антона у соціальній мережі, де побачила багато фотографій з колишньою дружиною. Так я дізналась про його роман зі своєю колишньою. Я дуже сердилась і ми майже не розлучились, але у останній момент, коли я народила, ми примирилися і через декілька років я вже майже забула про цю ситуацію.

Якось ми домовились поїхати підлікуватись і відпочити у санаторій. Але у останній момент, дитина захворіла і мені потрібно було залишитись, тому я сказала чоловіку, що якщо він хоче, він може поїхати відпочити один. Він погодився і поїхав.

Кожен вечір ми спілкувались по телефону, і цей вечір не був виключенням. Тільки ось коли ми попрощалися, він забув кинути слухавку. А на фоні я почула жіночій голос, який кличе його до себе. Це явно була його нова коханка. Всю ніч я думала як же мені потрібно зробити. І зранку я зателефонувала йому і почала розпитувати з ким він там був вчора і взагалі що відбувається.

Він почав так безглуздо мені брехати, що нікого поруч з ним не було і таке інше. Я не вірила жодному його слову, і у цій розмові повідомила його, що подаю на розлучення.

Після чого Антон почав завантажувати у соціальні мережі фото відпочинку з іншою дівчиною. Їх прогулянки, вечері. Я була просто шокована і не знала що мені робити далі. Кожна наша розмова закінчувалась тим, що ми дуже сильно лаялись один на одного.

За декілька днів я встигла подумати, і я остаточно прийняла рішення подавати заяву на розлучення. Дуже сумно було від того, що дитина залишиться без батька, та ще й половину мого майна може відсудити. А Антон коли зрозумів, що гроші у нього закінчуються, то звону вирішив повернутись до мене. Клявся, що у нього не було нічого з тою дівчиною, що вона просто знайома. Знову почав залицятись та бігати за мною. Казав що без нас с дитиною не бачить свого життя.