Історії

Загалом я почала розуміти, що в нього з’явилась коханка. Через місяць мої здогади підтвердились.

За Руслана я вийшла заміж відразу після інституту. Ми дуже кохали один одного і в шлюбі були дуже щасливі. Через два роки в нас з’явилась донечка і ми були найщасливішими батьками в світі.

Але ще через два роки все почало змінюватись. Руслан абсолютно перестав звертати на мене увагу. Затримувався допізна на роботі, на вихідні казав, що їде з друзями на риболовлю. Загалом я почала розуміти, що в нього з’явилась коханка. Через місяць мої здогади підтвердились. Руслан сам про все розповів, він сказав, що йому просто все набридло, він покохав іншу жінку, зібрав речі і більше не повернувся.

Читайте також Всі наші гроші чоловік без мого відома віддав своїй мамі.

Ми залишилися удвох з донькою, без грошей, без роботи і без чоловіка. Я була змушена залишити доньку зі своєю матір’ю і поїхати на заробітки закордон.

Я пропрацювала рік в іншій країні на хорошій роботі і заробила не малу суму грошей. Коли повернулася додому то дізналася, що Руслан прожив з коханкою не довго. Вся справа в тому, що мій колишній чоловік став не потрібен їй після того, як у нього почалися проблеми зі здоров’ям.

Після одного випадку, Руслан втратив можливість ходити. Лікарі сказали, що це назавжди. А йому всього 35. Загалом, перебрався він до своєї матері, яка, як на зло заново вийшла заміж. Причому за іноземця і збирається переїхати в іншу країну. Руслан дуже хвилюється, що вона віддасть його в будинок для людей похилого віку. Загалом, в 35 років виявився нікому не потрібним. Дзвонить мені кожен день, вибачається, просить забрати до себе.

Мені шкода його. Коли він пішов до коханки, то про доньку взагалі забув, не дзвонив, не писав, окрім аліментів ніякої допомоги. Він навіть не уявляє як нам було важко коли ми залишилися самі.