Перейти до вмісту

Закохана в одруженого. І роблю все щоб він був мій.

Нещодавно я закохалася в молодого красивого хлопця Артема. Ми познайомилися на роботі, він був ввічливий і постійно мені посміхався. Але, на мій жаль, хлопець був одружений.

Звичайно, він мені дуже подобався і навіть більше, я закохалася в нього по вуха. Тому була готова на все, аби Артем був моїм.

Отже, я дізналася, як звуть і як виглядає його дружина і підбудувала зустріч мого друга з нею. Зробила пару фоток і підклала Артему.

Хлопець, звичайно, здивувався такому і дуже засмутився і тут «під руку» потрапила я. Запитала у хлопця, що трапилося, і запросила на чашку кави. Артем висловився мені, і я підтримала його, адже як інакше?

Потрібно ж налагоджувати свої відносини. Після роботи я наполягла піти з хлопцем в найближчу піцерію. Там розговорилися, я намагалася, як могла, підкочувала до Артему.

Але він не піддавався, наполягав на тому, що одружений і зі мною хоче бути тільки друзями.

Читайте також: Чоловік зізнався у тому, що вже місяць зустрічається з рудоволосою красунею і заявив, що вирішив піти від мене, що втомився від сірої, нудною сімейного життя, побутових проблем і від дружини, яка стала схожою на опудало.

В душі мені було дуже прикро, що хлопець не хоче відносин зі мною. Але одне я знала точно, якщо Артем розлучиться зі своєю дружиною, то прибіжить до мене.

Я постійно намагаюся переконати хлопця в тому, що дружина його не гідна. Дійшло до того, що я змусила сумніватися Артема у вірності його дружини. Він же на роботі постійно, а дружина вдома і не факт, що одна.

Ми з хлопцем стали ближче, але до поцілунків так і не дійшла.

Занадто правильний він, каже, що поки дружину не застукав з ким то, ніколи не повірить у зраду. Артем єдина людина в моєму житті, якого я шалено люблю і заради нашої любові я готова йти «до кінця».

Зараз думаю над тим, як зробити так, щоб Артем побачив зраду своєї дружини і розлучився.

Не хочу ділити ні з ким свою кохану людину, і зроблю все, щоб хлопець був тільки моїм.