Перейти до вмісту

Закон притягнення слова, які руйнують ваше життя

Щасливі люди притягують до себе любов інших людей

В нашому житті, речі які з нами відбуваються зовсім не випадкові. Ми оточуємо себе самі тим , що притягуємо. Любитися та бути любими, має бути в нашій душі від народження. Зрозумійте, замість нас ніхто нічого не зробить. Ми художники свого життя і реальності і маємо отримувати щастя від простих речей та приводів.

3 головних «ніколи»

  1. Не збирайте в собі всі образи та негатив. Це все сміття, що ви тримає в собі підсвідомо не дає вам можливості для добрих та продуктивних змін в житті.
  2. Ні в, якому разі не думайте навіть і не говоріть: у мене нічого не вийде. Ви маєте вірити в себе, і іти до своєї мети, це головне в успіху – Віра!
  3. Непотрібно ставити за ціль знайти кохання. Справжня любов прийде сама природньо, коли ви навіть цього не очікуватимете.

Щасливі люди живуть довше і рідше хворіють

Практично  багато хворіб через через стреси та злість. Фізичне здоров’я на пряму залежить від душевного стану і спокою. Коли організм весь час в стресі, тоді появляються різні невиліковні хвороби.

Лікарі війська Македонського були здивовані одним фактом: воїни, які перемагали в боях помирали від тих поранень, від яких солдати-тріумфатори справлялися дуже швидко. З часом лікар Наполеона Бонапарта сказав таку мудру думку так: «рани переможців зцілюються швидше». Наш організм створений так, що він може сам себе зцілювати. Думка має силу, все у нашій голові!

Читайте також: Апельсинові сирнички

3 головних «ніколи»

  1. Не потрібно часто жалітися на ваші болячки, хіба лікарю. Якщо людина весь час нарікає на здоров’я, і ставить до відома всіх навколишній, підсвідомо нищете своє здоров’я .
  2.  Ставити собі самому діагнози не варто теж. Якщо ви весь час будете казати, у мене така-то хвороба, то ці слова мають опцію збуватися, і з часом ваш страх може бути реальністю.
  3. Не продовжуйте діалог, якщо людина говорить з агресією. Від цього ви отримаєте тільки негатив та спорчений настрій. Негативні емоції руйнують ваш організм. Ваше здоров’я залежить від внутрішнього спокою та гармонії.

Не гроші приносять щастя, а щастя гроші

Ми дуже не праві, коли говоримо: «Якби у мене були гроші, я б купив все, що хочу». Не забуваємо про закон притягнення. Розкіш та успіх з’являються у щасливих людях.  Якщо іншими словами щастя – здатне зробити людину більш впевненою, наполегливо, цілеспрямованою, і не обов’язково мати матеріальні благи.

3 головних «ніколи»   

  1. Слово «ніколи» ніколи не кажіть. Викиньте це слово зі свого життя. «Я ніколи не знайду хорошої роботи» і т.д. Такі слова погано впливають на багатство.
  2. Відкладаючи гроші кажіть собі, що відкладаєте на море, на машину чи будь-що приємне. Та ні в якому разі, не на «на чорний день», ви ризикуєте його дуже скоро дочекатися.
  3. Не зліться на себе, якщо ви потрати кошти собі на плаття або покупку яку не планували. Це емоції без яких процес заробляння грошей втрачає сенс. У давні часи нас вчили, що щастя потрібно заслужити, тільки важкою працею. Відкинемо всі стереотипи, і будьмо щасливими!