Перейти до вмісту

Закони хороших стосунків

Закон любові
Ми всі: і чоловіки, і жінки дуже потребуємо любові. Любов означає прийняття, щирість, ніжність, турботу, готовність віддавати і нести відповідальність, надійність, безкорисливість, щедрість. І чим більше ми використовуємо ці якості, тим більше отримуємо взамін. Такі прояви як страх, ревнощі, залежність, маніпуляції, контроль, претензії, докори, руйнують стосунки і ніякого відношення до кохання не мають.

Закон сили слова
Ви знаєте, яку силу мають слова. Словом можна зцілити, можна і вбити. Стежте за тим, що говорите. Ярлики, образи, докори створюють в душі рани, які важко залікувати. Вони не мають зворотної дії. Тому що в душі кожної людини живе дитина, яка відчуває страх бути відкинутою. Бійтеся недооцінити свою здатність заподіяти їй біль. Використовуйте силу слова тільки для теплих слів, компліментів, схвалення, підтримки.

Закон довіри
Довіра життєво важлива для істинно любовних стосунків.

Без неї одна людина стає підозрілою, тривожною і повною побоювань, а інша відчуває себе в емоційній пастці, їй здається, що їй не дають вільно дихати. Ревнощі — це страх самотності, низька самооцінка й нелюбов до себе. Довіра — це невід’ємний елемент справжньої любові.

Читайте також Як повернути любов

Закон щирості
Люди часто вважають, що якщо любиш когось, то це вже все — попереду життя, повне щастя. Але насправді любов не буває нерухомою, вона схожа на рослину, яка або росте і цвіте, або в’яне і вмирає. Все залежить від того, що ми з нею робимо. Щире спілкування схоже на воду, без нього рослина не може вижити. Говоріть одне одному про свої бажання, потреби, своє ставлення і почуття. Давайте знати своєму партнерові, що ви його любите і цінуєте. Ніколи не бійтеся сказати три чарівні слова: «Я люблю тебе». Не сприймайте хороше ставлення до вас як само собою зрозуміле. Говоріть про свої почуття, не бійтеся перехвалити партнера. Щира похвала, як сонце для рослини, вдихне нове життя у ваші стосунки. Тому що в кожному з нас живе внутрішня дитина, якій життєво необхідне схвалення і прийняття.

Закон дарування
Кохати — означає дарувати частину себе, без оплати і обмовок. Якщо ви хочете отримати кохання, вам потрібно тільки дарувати його. І чим більше ви даруєте, тим більше ви отримуєте. Любов схожа на бумеранг, який завжди повертається назад. Можливо не завжди від тієї людини, якій ви її дали, але вона все одно до вас повернеться. І повернеться сторицею. При цьому важливо пам’ятати, що запас любові у нас необмежений. Ми не втрачаємо її, коли даруємо. І єдиний спосіб втратити любов всередині нас — це не віддавати її іншим. Одна з причин, чому люди рідко відчувають любов, — вони чекають, коли їх спочатку полюбить хтось інший. Але це схоже на музиканта, який говорить: «Я буду грати музику, тільки коли люди почнуть танцювати». Чи чекати від багаття тепла, не поклавши туди дров. Справжня любов — беззастережна, вона нічого не просить взамін. Вона не терпить бартеру. Таємна формула щасливих стосунків на все життя в тому, щоб завжди звертати увагу не на те, що ви можете узяти, а на те, що ви можете дати.