Перейти до вмісту

Залишивши двоє дітей, Дарина зібрала речі та поїхала від чоловіка. На старості років, вона залишилась сама: без дітей та чоловіка. Її мучила совість та важко було на серці, але вона знала, що у своїй самотності винна тільки вона.

Залишивши двоє дітей, Дарина зібрала речі та поїхала від чоловіка. На старості років, вона залишилась сама: без дітей та чоловіка. Її мучила совість та важко було на серці, але вона знала, що у своїй самотності винна тільки вона.

Заміж Дарина вийшла молодою, і не за будь-кого, а за найкращого хлопця в селі. Андрій був красивим та роботящим, ще й з хорошої сім’ї . Пройшло декілька років, у них народилася донечка. Вони були найщасливішими батьками. Не встигла Дарина вийти з декрету, як завагітніла другою дитиною.

Андрій мав хорошу роботу та добре заробляв, грошей їм на все вистачало. Чоловік до того ж слідкував за господарством . Дарина тільки займалася собою та виховувала дітей.Через деякий час вона часто залишала дітей на мою маму, та ходила до сестри на роботу в їдальню. Але, як виявилося з часом, зовсім не до сестри вона зачастила, а до водія, який приїхав з Польщі, на час збору врожаю. Він був вродливим, і Дарина сама не зрозуміла, як все закрутилося і вона закохалася.

Марику, також сподобалась Дарина, він умовляв жінку, щоб вона покинула чоловіка та поїхала з ним до Польщі. Довго не думаючи, Дарина зібрала всі свої цінні речі, залишивши чоловіка та двоє дітей, поїхала до Польщі.

Також читайте: Топ-6 найвірніших знаків Зодіаку – якщо покохали, то на все життя

Не встигла парочка доїхати до міста, як Марик зупинився біля  магазину та попросив Дарину купити води. Коли жінка повернулася, його вже не було.

Справа дійшла до суду, і Андрій сказав, що не хоче бачити Дарину і щоб до дітей вона не підходила. Так, як усе майно було оформлене на Андрія, Дарині нічого нічого не дісталося.

В один день Дарина втратила все. Гуляла вона світами цілих десять років, поки не опинилася в лікарні, тоді переосмислила своє життя. Частіше стала задумуватись про дітей. Та коли приїхала до дітей, вона побачила, що в них з’явилася справжня мати, а її колишній чоловік нарешті отримав чудову дружину, на яку заслуговував. Прикро було їй на серці, але вона була рада за дітей та Андрія. Вона зрозуміла, що втратила своє щастя й до кінця життя їй доведеться бути самій.