Перейти до вмісту

Заміж я вийшла 5 років тому, і зараз розумію, що це було цілковитою помилкою. Адже відразу після весілля чоловік показав своє справжнє обличчя, тому розлучитися я хочу вже давно

Заміж я вийшла 5 років тому, і зараз розумію, що це було цілковитою помилкою. Адже відразу після весілля чоловік показав своє справжнє обличчя, тому розлучитися я хочу вже давно.

Уже рік після весілля було таке, що я зібрала свої речі та пішла жити до мами. Олег був шокований, але слізно благав повернутися. Це тривало 4 місяці, але згодом я дізналася, що у нас буде дитина, тому вирішила дати йому другий шанс. Я росла без тато, тому все життя мріяла про повну сім’ю, тому не хотіла таку долю для свого малюка.

Практично усі сварки у нашій сім’ї через жадібність коханого, він скупий буквально на все – почуття, емоції, і, звичайно, на гроші. Перевіркою наших стосунків став мій декрет, коли мені на кишенькові витрати кошти давала мама, а в Олега доводилося все випрошувати. От зараз я працюю за мінімальну зарплату, однак чоловік вирішив, що з цих коштів я також повинна платити за квартиру, купляти продукти, і це ще не враховуючи той факт, що в нього зарплата в декілька разів більша.

Читайте також: Дівчата, яких Знаків Зодіаку поводять себе, як справжні королеви

Останнім часом він вже просто переступив межу: харчі купляє лише собі, для нього є окрема поличка в холодильнику, з дитиною мені не допомагає, ні ласки, ні подарунків від нього я не отримую. Розумію, що він перекинув на мене всю відповідальність за дитину, так навіщо мені тоді чоловік, за яким я не відчуваю себе в безпеці?

Зараз син часто хворіє, я змушена брати лікарняні, бо чоловікові просто байдуже. Все, що він робить: вранці встає на роботу, ввечері повертається, їсть і лягає спати. Живемо, як сусіди.

Піти від Олега мене стримує тільки одне – відсутність власного житла. Якщо я піду, то мені прийдеться переїхати сином до мами, що буде для неї великим тягарем. До того ж якщо я переїду, то чоловік тоді точно ні копійки не дасть на сина. У чоловіка хороший заробіток, і він зможе в майбутньому дати хорошу освіту синові і матеріальну базу.

Зараз мені тільки 28, але я дуже втомилася від такого життя …