Перейти до вмісту

Запах духів, який допоміг змінити життя

Мама Анни дбайливо поставила біля ліжка взуття та теплі шкарпетки. З ліжка вилазити зовсім не хотілося. Поніжившись ще трохи, Аня встала. Вона зручно закуталася в махровий халат і замислилася.

Із села дівчина поїхала кілька років тому. Закінчила технікум, влаштувалася на роботу і вийшла заміж за непитущого, спокійного хлопця. Сергій був гарною людиною, але злегка скупою. Якщо спочатку це практично не виявлялося, то в сімейному житті почало розцвітати пишним букетом. Чим далі жили молодята, тим більше виявлялася різниця в їхніх темпераментах.

Інших людей така різниця зближала ще сильніше, але тут був зовсім інший випадок. Згодом відчуження між подружжям лише посилилося. Кінцевий штрих додала свекруха. Анна чула, як та радила чоловікові не заводити дітей, бо потім усе життя доведеться працювати на аліменти.

Розлучення оформили швидко, але ницість Сергія і тут зіграла свою роль. Він вивіз із квартири всю техніку. Мотивація до цього вчинку була простою та прозаїчною – він заробляв більше за дружину. Анна махнула на це рукою.

Як же добре відпочивати вдома! Наближався Новий рік. Усі прикрашали ялинки, готували різноманітні смачні страви. Анна теж вирішила взяти участь у підготовці до свята. Перебираючи ялинкові прикраси, вона раптом згадала про свого однокласника Антона. Той виявляв до дівчини різноманітні знаки уваги.

То сніжками закидав, то парфуми дарував із запахом шоколадної цукерки. Поступово вона почала міркувати про його подальшу долю. Запитавши матері, вона зрозуміла, що хлопець працює в районному центрі, але так і не одружився ще. На це дуже нарікала мати хлопця.

До дівчини забігла подруга зі своїм чоловіком, і почала кликати її в клуб. Згадавши, як весело раніше минав час, Аня погодилася. У клубі проводили різноманітні конкурси та роздавали з нагоди свята подарунки переможцям. Призом могло стати навіть маленьке верещаче порося.

 

 

Читайте також: Історія про дівчину, яка хотіла залишитися непоміченою у ресторані

 

 

У клубі і відбулася знаменна зустріч між Анною та Антоном. Вони, безперечно, були раді бачити один одного. Трохи повеселившись, колишні однокласники почали згадувати минуле. Дівчина поскаржилася на кардинальні зміни, але Тоха запевнив дівчину, що це зовсім не так.

Суперечка розгорілася досить весела. Аня запропонувала відшукати на полицях магазинів ті парфуми, які колись їй подарував їй Антон. Жартівлива суперечка відразу перейшла в парі. Згідно з ним, якщо Антон знайде ці парфуми, то Аня повинна вийти за нього заміж.

Недовго думаючи, вони вирушили до райцентру за парфумами. Магазини з нагоди свята ще працювали. Хлопець і дівчина домовилися, що він зараз принесе духи, а Анна має сказати, ті це чи інші. Все це дівчина мала виконати із заплющеними очима.

Антон ненадовго зник у магазині та повернувся назад. Запах був тонкий і вишуканий, але не схожий на духи, які пам’ятала дівчина. Розплющивши очі, вона побачила розкішний букет квітів.

Через кілька місяців молодята одружилися і поїхали до Антона, а через деякий час у них з’явилися 2 красиві карапузи.