Перейти до вмісту

Зараз дівчина взагалі не бере слухавки від матері.

По різним причинам жінка мусила розлучитися з чоловіком. І тоді наступив кризовий період, грошей майже не було. Тому вона вирішила поїхати в Італію на заробітки. Тоді дівчинці було лише 10 років, а її мамі 35, тому вона залишилась з бабусею.

Тепер у доньки жінки є справжня образа на матір. Ніби вона її покинула одну з бабусею, але ж насправді жінка працювала, щоб оплачувати їм тут квартиру і дбати про неї! Бабусі не стало рік тому, жінка вирішила повернутися на Україну до дитини. Як тільки вона повернулася, то Юля почала казати, що жінка весь час була поганою матір’ю, а її бабуся єдина, хто про неї дбав. Дівчина каже: «Коли люблять – не покидають!». Але ж потрібно жити за якісь гроші!

Жінка весь час оплачувала навчання, квартиру і інші речі. Окрім того, вона ще вмудрилася назбирати гроші для доньки і купити їй квартиру в обласному центрі, так що потім дівчина ще й знайшла там собі роботу. Проте Юля й не подякувала мамі.
Дівчина весь час торочить: «Коли люблять – не покидають, а ти покинула! Не виправдовуйся грішми! Ти погана матір!».

Але тут присутнє велике АЛЕ. Юля ж ні в чому не відмовляла собі, навчалася, жила не знаючи проблем, в той час як її матір важко працювала заради дитини та бабусі.

Читайте також Сьогодні ми поділимося з вами у цій статті ще деякими речами, про які потрібно замовчувати, щоб їх не почули заздрісні вуха.

Жінка визнає, що її донечка просто звикла, що про неї всі дбають. Вона не знає, що таке потрапити в кризову ситуацію з дитиною на руках без грошей. І тим більше, вона заради сім’ї там на заробітках собі у всьому відмовляла, останні гроші відсилала на сім’ю. А на початку не мала знайомих і мови не знала, це було насправді важко…

Для її доньки незнані важкі часи. Вона навіть те, що матір купила їй квартиру, сприймає як простий обов’язок. Хоча в такому віці вже діти повинні забезпечувати батьків, а їй це нецікаво. Є відмовка: «Ти мене покинула! Ти мені не мати, отже я не повинна тобі в чомусь допомагати!». А квартиру куплену твоєю матір’ю, хіба повинна була приймати з такими поглядами?
Зараз дівчина взагалі не бере слухавки від матері. А жінка натомість робить ремонт в бабусиній квартирі і збирається там жити.

Мама говорить доньці, що та коли виросте – зрозуміє її. Бо буде мати своїх дітей, але дівчина відповідає, що не збирається мати дітей, а хоче мати кар’єру!