Перейти до вмісту

Зараз я постійно думаю про те, що я робила не так у стосунках? Я не виправдовую себе, інколи я перегнала палиць.

Ми одружились з чоловіком, коли моїй донечці від першого шлюбу було всього 3 роки. Всі мені повторювали:

– Таня, на що ти розраховуєш? В тебе чоловік молодий та гарний, навіщо ти йому потрібна та ще й з малою дитиною?

Я дуже хотіла, щоб ми одружились. Але пройшло всього декілька років і він пішов до жінки, яка старша за мене на 10 років!

Читайте також Після таких слів, я відчуваю себе нікому не потрібною.

Зараз я постійно думаю про те, що я робила не так у стосунках? Я не виправдовую себе, інколи я перегнала палиць. Я часто переживала, що він познайомиться з молодою дівчиною, тому постійно телефонувала йому, намагалась зробити з нього хорошого сім’янина. Постійно давала йому якісь дорученні, щоб у нього не було часу більше ні на що. Перед тим, як ми одружились, він жив у цивільному шлюбі 4 роки, дітей не мав. Завжди прислухалась до поради “мудрих” жінок – якщо взяв з дитиною, то нехай піклується про неї як про свою рідну.

Я все контролювала. Інколи переглядала його соціальні мережі, шукала там молодих дівчат, але там були лише наші спільні знайомі або ж однокласниці, які давно вже мали свої сім’ї. На тих, хто був старше 35 років ніколи не звертала уваги! А весь цей час, вона була у нього в друзях.

Чоловіка просила часто забирати свою доньку з садочка – це була гарантія того, що він ввечері буде дома. Згодом, я стала помічати, що він затримується на роботі, говорить про якісь звіти. Я відчувала, що у нього хтось є.

Чоловік декілька разів повторював мені, щоб я не слідкувала за ним, не влаштовувала скандали. Мої подруги радили мені не спускати з нього очей, контролювати кожен його крок. Ввечері, я детально розпитувалась про те, як він провів свій день.

Одного разу, одразу після восьмого березня, чоловік не прийшов ночувати. Я обдзвонила всіх наших спільних друзів, знайомих, його колег. Телефон підняв тільки о другій годині ночі, сказав, що завтра повернеться додому та все мені пояснить.

Чоловік прийшов в обід. Спокійно сів випити кави, нічого не говорив. Потім пішов збирати свої речі, складав свої документи. Я лише ходила за ним слідом та просила мені пояснити, що відбувається. Тоді він без лишніх емоцій сказав:

– У мене є інша жінка. Так, вона старша за тебе, але душею набагато молодша. Я втомився від твого постійного контролю, я не маю права відпочити наодинці, не можу займатись своїми справами. Вона не обтяжує мене постійними справами, дозволяє мені реалізовувати свої плани. Мені з нею комфортно та спокійно!

Зібрав речі та пішов, згодом подав на розлучення!

Зараз переглядаю їхні спільні фотографії й думаю: як він зміг її покохати? Дивлюсь їхні щасливі статуси в соціальних мережах, спільні поїздки, походи в театри. Знаю, що вона небагата: має власну двокімнатну квартиру, працює на якусь приватну фірму, є син, але разом вони не проживають.

Я дуже б хотіла, щоб мій чоловік її покинув.

Тепер я зрозуміла, що чоловіки не завжди йдуть з сім’ї тільки до молодих! Тепер у мого чоловіка спокійне життя, з дітьми вже займатись не потрібно. Старша жінка зробить все що завгодно для молодого чоловіка. Моя вам порада, ніколи не слухайте порад, робіть так, як підказує ваше серце!