Перейти до вмісту

Зараз я залишилася сама. Я шкодую, що вела себе так. Незнаю, що мені робити: попросити вибачення, чи залишити все як є і жити далі?

Не так давно, мене покинув чоловік, якого я дуже сильно любила і з яким прожила у шлюбі лише два роки. Мені завжди здавалося, що це не він мене кохає, а просто дозволяє мені його кохати. З часом виявилося, що я була права, тому, що він знайшов ту яку покохав сам і я йому більше була не потрібна . Розлучення далося мені непросто, я довго сумувала після того.

Але тепер я вирішила, що любити будуть тільки мене! Через пів року мені зустрівся симпатичний чоловік. Він був старший за мене, звали його Богдан. Ми почали з ним зустрічатись, він дуже покохав мене і я розуміла, що заради мене цей чоловік був готовий на все.

Читайте також: Я незнаю, що мені робити? Як я маю правильно поступити щоб зберегти сім”ю і свою кохану дружину?

Ми почали жити з ним разом. Богдан хотів зіграти весілля зі мною, але я звичайно була проти. Насправді я його ніколи не любила, все, що я робила- це вдавала. Я обманювала його, в той час коли він був на роботі весело проводила час з іншими. А він вірив моїм відмазкам і “казкам”.

Тоді я вела себе точнісінько так, як мій колишній чоловік. Я не думала про те, як йому все це неприємно. І лише коли він сів і сказав, що більше так не може, я зрозуміла, що я наробила. Адже поруч така хороша людина, яка готова заради мене на все. Витерпівши мої вибрики два роки, він пішов від мене. І тільки зараз я зрозуміла, що не потрібно користуватися людьми, які нас щиро люблять і вірять нам.

Зараз я залишилася сама. Я шкодую, що вела себе так, можливо спробувати поговорити з ним і попросити вибачення, якщо він взагалі захоче зі мною спілкуватись. Чи залишити все як є і жити далі – навіть і не знаю.