Перейти до вмісту

Застарілі звички наших батьків, які тільки ускладнюють життя

Старі й нові речі

Зазвичай нові речі наші батьки ставлять в гардероб й чекають нагоди, щоб одягнути, коли можна їх використати, а от старий одяг завжди залишають, не викидують й носять футболку, поки вона треться до дірок. Цей підхід може бути економним та екологічним, однак якщо дотримуватися раціональності.

Що-небудь до чаю

Зараз можна пити чай самостійно, адже в магазині величезний вибір чаїв, смаком яких можна насолоджуватися і просто так.

Читайте також: Переїхавши з чоловіком у власну квартиру, щоб жити тільки удвох, свекруха заявила, що буде жити з нами. – Ні, – відрізала я. – Тільки через розлучення. Я не знаю, що буде далі, але жити з свекрухою я не погоджуся …

Закуповуватися про запас

Купляти продукти наперед – це звичка батьків, молодість яких пройшла у важкі часи під час дефіциту продуктів. Зараз в цьому абсолютно не має потреби, адже навколо нас багато магазинів, які повні продуктами. Нема сенсу забивати кухонні шафи наперед.

Накрити стіл

Якщо мають прийти гості, це означає, що батьки будуть накривати багатий стіл. Якщо ж зараз молодь може запросити гостей й замовити вечерю в ресторані, або ж просто зробити каву і торт, то раніше готувалося одразу і перше, і друге, і десерт, а ще і закуски. Насправді це не є обов’язком.