Перейти до вмісту

Зателефонувала коханка Ігоря і розповіла про те, що давно зустрічається з її чоловіком.

Ігор – став пред’являти безпідставні претензії до своєї дружини. Молода жінка виконувала всі обов’язки по дому, але поводилася відсторонено і холодно. Він не намагався розібратися в ситуації, а просто звинувачував в безхарактерностi, байдужості. За матеріалами

Йому навіть на думку не спадало, що виною всьому є він сам. Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, Ігор завів коханку, з якою проводив весь вільний час.

Одного вечора, чоловік побачив авaрiю, в результаті якої потерпілий втрaтив нoгу. Під враженням від побаченого, наш герой вирішив влаштувати своїм жінкам перевірку на міцність.

Він відправився в лікaрню, де працював його друг і попросив його зателефонувати своїй коханій і розіграти не надто красиву сцену. Приятель повідомив дівчині про те, що Ігор став інвaлiдом і йому потрібна допомога. Коханка сказала, що вона не може приїхати і порадила зателефонувати дружині.

Хлопці вирішили продовжити перевірку. Напевно, багатьом з вас не здасться дивним, що дружина Ігоря примчала через кілька хвилин. Сидячи на ліжку чоловіка, жінка плакала і просила його тільки про одне – живи!

Читайте також:Увечері Василь не міг дивитися Тамарі в очі, не мав що відповісти й дітям.Донька підбігла до батька: «Таточку, миленький, не покидай нас! Як ми без тебе?». Відтоді минуло 20 років.

Не знаючи, що він чує її, вона прошепотіла, що їй зателефонувала коханка Ігоря і розповіла про те, що давно зустрічається з її чоловіком. Саме цим і пояснювалося її відстороненa поведінка і холодність у відносинах. Але це не вплинуло на ситуацію, що склалася, в якій пріоритетом була любов і відданість.

Складно уявити, що відчув чоловік, який зробив неправильну ставку.

Любіть і цінуйте своїх улюблених дружин і чоловіків – вони найголовніше у вашому житті!