Перейти до вмісту

Завагітніла вона ще до тієї злощасної поїздки у Болгарію, де й про все випадково дізналася. І ні Ромчик, ні Владик, ні будь-хто інший заміж не пропонували, тож, не переживши такого сорому, поїхала дівчина в село до мами.

В Аліни сьогодні – перший день після відпустки. Дівчина була геть не налаштована на серйозну працю. Думала: ну поговоримо з Тамарою, вип’ємо кави, поперекладаю папери з місця на місце, та й якось дотягну до вечора.

– Тебе шеф викликає, – пролопотіла Лариса і грюкнула щосили дверима.

«Ну все: спогади про море – коту під хвіст», – і попрямувала в кабінет начальника.

Такої втоми не відчувала вже давно. Ще б пак, сьогодні довелося переробити купу справ, та й не тільки своїх, а й Ларисиних, бо вона, бачте, несподівано для всіх вирішила податися в Болгарію. Завтра від’їзд – сьогодні нема часу на роботу.

«Щастить же , – думала дівчина. – Сама ні обличчям, ні фігурою не вдалася, а чоловіками крутить, як хоче. То в неї Ромка, то Влад, то Ігор. То їй золото дарують, то за кордон відпочивати кличуть. Треба ж так уміти…» Ще й постійно всіх виховує. От і сьогодні, почувши розмову Аліни і Тамари про Костика, з яким дівчина провела два гарних тижні на Чорному морі, прокоментувала на повен голос.

Читайте також Ангел-охоронець

– Ти сліпа чи ідіоткою прикидаєшся? – кричала Аліні. – Не розумієш, що в нього таких, як ти, щонайменше десять набереться? А може, його вдома дружина чекала з купою дітей, а ти, в чому навіть не сумніваюся, і каву, й пиво, й цигарки йому там купувала. Правду ж кажу? Жінка, яка себе поважає, ніколи за мужика не платитиме: то він їй має шубками і діамантами догоджати, аби тільки переспала. А ти, мабуть, після першого лагідного слова ноги перед ним розставила? Он подивися на мене і вчися, поки жива.

Аліна послала я чекала, наче свята. Якраз сьогодні мав настати той величний час. Та вранці колеги на робочому місці не виявилося. Аліна була вкрай здивована, адже зазвичай Лариса сумлінно ставилася до роботи, приходила раніше всіх, ще й намагалася контролювати, чи, бува, хто не сачкує.

Коли годинник перетнув межу десятої ранку, дівчина стала хвилюватися. Стала дзвонити – у Лариси вимкнений телефон.

«Що за чортівня?» – думала і чекала.

Лариса так і не з’явилася, її телефон теж мовчав. Шеф лютував і сказав, що більше її не хоче бачити. Лариска прийшла на роботу через два дні – похнюплена і втомлена. Нічого не розповідала, пошепотілася про щось із шефом за зачиненими дверима. та й пішла. Більше її ніхто тут не бачив. Лише згодом поповзли чутки, що залетіла вона ще до тієї злощасної поїздки у Болгарію, де й про все випадково дізналася. І ні Ромчик, ні Владик, ні будь-хто інший заміж не пропонували, тож, не переживши такого сорому, поїхала дівчина в село до мами.

Зате в Аліни сьогодні було свято. Її Костик приїхав. Причому – на гарненькому мерседесі, а в подарунок привіз перстень із діамантом. Словом, одруження пропонує.