Завжди когось люблять трохи більше, когось менше і, звичайно ж, не у всіх сім’ях ця різниця всім оточуючим кидається в очі.

Хоч і кажуть, що матері не поділяють дітей і люблять всіх однаково – це не правда. Завжди когось люблять трохи більше, когось менше і, звичайно ж, не у всіх сім’ях ця різниця всім оточуючим кидається в очі.
Поруч з мамою вже років 15 живе сім’я стандартна: тато, мама і дві дочки. Вони майже не відрізняються зовні, а ось характери сильно відрізняються.

Читайте також З часу мого заміжжя пройшло вже більше двадцяти років, але мене до сих пір не покидає відчуття провини перед усіма родичами чоловіка.

Старша скромна і тиха, ніколи не суперечить батькам і прагне всього досягти сама, молодша та ще підлиза, яка, як кажуть, і без мила куди не треба залізе.
Ставлення до них настільки відрізняється, що це помітили не тільки родичі, а й сусіди. Старшу, через тиждень після лікарні, мати змушувала прибирати в хаті і йти в магазин.

Молодшу, яка напередодні застудилася, поклала в ліжко і тягала їй смакоту з кухні, так нескінченно чай з лимоном і медом. Старша була Попелюшкою для матері, молодша розумниця і красуня, для якої вона була готова на все.

Захотіла старша вступити до ВНЗ – не потягнемо, йди геть в медколледж, молодша – куди скажеш, туди і будемо готуватися, наймемо репетиторів.
У підсумку, старша вивчилася і поїхала подалі від батьків, молодша так і сидить у них на шиї.

У старшій чоловік і діти, хороша робота і вже вищу освіту, молодша так і сидить на шиї і вимагає останній айфон, хорошу машину