Перейти до вмісту

Зазвичай ми шкодуємо про те, що не наважилися в потрібний момент зробити того, що підготувала для нас доля.

Це може бути будь-що: домашня тваринка, нове місто, житло чи навіть інша людина. Однак ваше серце буде тягнутися до цього нового, а ваша душа одразу відчує щось рідне.

Тоді в голові у вас будуть одні думки: ось це дійсно для мене. Ця людина – моя споріднена душа, це місто розсташоване біля барвистого лісу – так, як я люблю, а це неймовірне цуценятко – воно таке миле, і з’явилося на світ, щоб я завжди була поруч. Навіть інколи просто речі можуть дарувати відчуття приналежності до чогось великого, кращого. Немає в цьому егоцентризму. Є пізнавання і ідеальний збіг. І саме у цей момент грошей або ресурсів буде в обріз.

 

Якщо для того, щоб отримати бажане, вам потрібно витратити багато ресурсів, не бійтеся – зробіть це. Життя занадто коротке, щоб потім шкодувати про те, що не зробили.

Читайте також  Він довго вибачався за свою поведінку.

Зазвичай ми шкодуємо про те, що не наважилися в потрібний момент зробити того, що підготувала для нас доля. Лише один крок назустріч тому, що створено тільки для вас, може змінити вашу долю на краще. І не лише ваше життя, а й цілий світ. Просто зрозумійте, що десь існує саме те, що може нас ощасливити, що було створено саме для нас.

І є лише одна-єдина «наша кофтина». Наша людина, місто, ціль… Будьте відважнішими і припиніть проходити повз. Припиніть ігнорувати сигнали долі та поклики серця.

Лише тоді ви дійсно станете щасливими.