Збільшення губ – процедура не така вже й невинна.

Перш, ніж відправитися на процедуру зі збільшення губ, необхідно знати про деякі нюанси.

Сьогодні губи збільшують завдяки гіалуроновій кислоті. Вона є безпечною і не викликає алергію. При цьому її дуже легко дозувати і просто видаляти.

Ефект від гіалуронової кислоти носить тимчасовий характер

Ефект збільшення гіалуроновою кислотою може тривати від місяця до пів року, а потім все розсмоктується. Все залежить від особливостей людини.

За допомогою гіалуронової кислоти можна зробити обсяг і форму губ, але не більше того. Ефект від процедури буде відразу помітний, але не настільки сильно, щоб це впадало в очі всім.

Не боляче, але відчутно

Процедура збільшення губ практично безболісна, але все ж відчутна. Перед тим, як зробити укол, лікар наносить знеболюючий засіб на самі губи і шкіру навколо них. Деякі можуть відчувати невелике поколювання, а комусь може бути боляче. Щоб зменшити набряк, накладають лід. Через кілька днів чутливість губ може бути знижена.

Підготовка до процедури

Дане втручання не таке вже й невинне, як може здаватися на перший погляд. Перед цією процедурою заборонено приймати лікарські препарати, які впливають на згортання крові або ж її розріджують. Слід утриматися від куріння і вживання алкоголю.

Читайте також: Як часто поливати огірки щоб не гірчили.

Протипоказання і побічні дії

Людям, що страждають на діабет, які мають проблеми зі згортанням крові або герпес, збільшувати губи не можна. У деяких випадках процедура може залишити після себе серйозні наслідки: синеці, почервоніння, алергію.
Не варто постійно проводити процедуру зі збільшення губ, інакше можна переборщити.

Повернути назад свої губи

Також косметолог може все це виправити і повернути губам колишній вигляд. Гіалуронова кислота розщеплюється спеціальними ферментами.

Всі уколи повинен робити лікар, який має спеціальну освіту, а у клініки повинна бути ліцензія. У салонах краси не бажано проводити процедуру зі збільшення губ.