Перейти до вмісту

Здавалося, що ось воно щастя, зовсім поруч. Володимир, говорив, що закоханий, але одружуватися не пропонував.

Катя – сирота. Батьків своїх вона не пам’ятає, їх не стало, коли вона була зовсім маленькою. Близьких родичів у дівчинки не було, вірніше були, але на іншому кінці країни, тому виявилися не такими вже й «близькими» і брати дитину під опіку не приїхали. Дитячий будинок став місцем, де Катя виросла.

Років до дванадцяти Катя сподівалася, що знайдуться ті, хто візьмуть її в свою сім’ю, але усиновителі чому то вибирали інших дітей, а не її…

Не дивно, красою дівчинка не блищала тоді. Саме через це комплексу, перше, ніж стала займатися Катя, вийшовши з дитбудинку – це своя зовнішність.

Читайте також Улюбленим родичам всюди треба сунути свій ніс.

Дівчина цілеспрямовано влаштувалася працювати в фітнес центр, помічником адміністратора, щоб мати можливість займатися спортом, «будувати свою фігуру», а всю свою невелику зарплату витрачала на салони для вдосконалення власного зовнішнього вигляду.

У 22 роки Катю було не впізнати. З дитбудинку з мухришки, вона перетворилася в красуню з бездоганною фігурою і завжди правильним макіяжем. Чоловіки з розуму сходили від такої красуні, але Катя не хотіла розмінюватися на дрібниці, вона чекала свого «принца», з яким хотіла створити міцну сім’ю.

У Каті ніколи не було перед очима моделі сім’ї, тому вона і не підозрювала, що не тільки зовнішнє самовдосконалення потрібно, для того, щоб знайти щастя. Але життя все розставило по своїх місцях, піднісши дівчині хворобливий, але хороший урок.

Принцом виявився звичайний шкільний учитель Володимир. Йому було двадцять п’ять, він красиво залицявся, в міру своєї зарплати, Катя була закохана. Здавалося, що ось воно щастя, зовсім поруч. Володимир, говорив, що закоханий, але одружуватися не пропонував.

Приблизно рік зустрічалися ця пара, а потім Вова раптом заявив:
– Кать, ти вибач, нам треба розлучитися.. я одружуся скоро…

Катя була розчавлена. Вона не могла зрозуміти, як можна говорити про любов одній, а потім одружитися з іншою. Та й що взагалі його не влаштовує? Завжди доглянута, красива жінка поруч, що ще потрібно? Очима ж Володимира все виглядало так:

– Так, безсумнівно, Катя має гарну зовнішність. Я люблю її за зовнішній вигляд. З нею приємно з’являтися в громадських місцях, відчуваєш себе гордо поруч з такою жінкою. Але, є два АЛЕ! З Катею дуже нудно, вона зовсім не розумна, не знає елементарних речей, а мені складно і нецікаво розмовляти тільки про фітнесі та засобах по догляду за собою.

Друге АЛЕ: я не бачу Катю в ролі дружини та господині. Про роль матері, я взагалі мовчу, Катя сама ще дитина, їй навіть думати про дітей в найближчі кілька років рано.

Тому, як би візуально я не любив цю дівчину, мені довелося зробити вибір на користь іншої. Мені пора одружитися, я хочу сім’ю і дітей, а чекати поки Катя усвідомлює, що не зовнішній вигляд, а внутрішній світ набагато важливіше в цьому житті, у мене вже немає часу.

Володимир одружився на своїй колезі, вчительці початкових класів. Ця володарка пересічної зовнішності привернула чоловіка двома вищими освітами, а широким кругозором, любов’ю до дітей і умінням готувати шедевральні страви. Виявляється, не всі чоловіки люблять тільки очима. І виходить, що між красивою і розумною, в дружини і матері своїх дітей частіше вибирають друге.

Катя залишилася одна, як колись в дитинстві… Вона злиться на Володимира, переживає, але його виправдання дали дівчині новий поштовх у житті: тепер, крім зовнішності, вона почала займатися самоосвітою і відвідує курси домашньої кулінарії.

– Я все одно знайду сім’ю