Перейти до вмісту

Зеленський готовий говорити з Путіним, тільки в тому випадку, якщо питання на столі буде одне – припинення Bійни

Зеленський готовий говорити з Путіним тільки в тому випадку, якщо метою цього діалогу буде припинення Bійни, яку Росія почала проти України.

Про це Зеленський сказав під час розмови з журналістами в Українському домі в Давосі.

“Буде розмова з Путіним чи не буде? Або буде якийсь інший формат? Чесно кажучи, не тільки від нас це залежить. Тому ми будемо боротися до тих пір, поки не звільнимо, що можемо звільнити. Поки не звільнимо нашу землю.

Читайте також: “Стефанія, мамо” на весь світ гриміла, плакала навзрид ненька-Україна…”

У них така структура ухвалення рішень в державі, що без нього жодні рішення не ухвалюються. І ми повинні з вами це чітко усвідомлювати. Всі інституції у них об’єднані одним рішенням – рішенням президента Російської Федерації. І якщо ми говоримо про конкретне рішення щодо припинення війни, то без нього цього рішення не буде. Не обійдеться без зустрічі із президентом РФ.

А після того, що вони наробили, великого бажання щодо цих зустрічей точно немає. І великих бажань зустрічатися з посередниками немає і не повинно бути. І не буде. Тому я в принципі не сприймаю будь-яку зустріч з будь-ким із Росії, крім президента РФ. І тільки в тому випадку, якщо питання на столі буде одне – припинення війни. Все. Про інше – немає про що говорити”, – сказав Зеленський.