Перейти до вмісту

Зеленський: “Росія може застосувати будь-яку зброю і вірити їм не можна.” Світу потрібно серйозно до цього готуватися, а не чекати просто, коли відбудеться удар

Володимир Зеленський заявив, що Росія може застосувати ядерну або іншу неконвенційну зброю, наприклад, хімічну. Тому світу потрібно серйозно до цього готуватися, а не чекати просто, коли відбудеться удар.

Про це голова держави розповів на зустрічі з журналістами, повідомляє “РБК-Україна”.

“Росія може застосувати будь-яку зброю і вірити їм не можна. Як і наші гарантії безпеки – їх треба так виписати, розраховуючи на те, що наступного дня вони підуть на нас зі зброєю. Нехай йдуть, але ми зможемо тоді на це відповісти”, – сказав Зеленський.

Читайте також: РФ погрожує США «непередбачуваними наслідками» за допомогу та постачання зброї в Україну

Також Зеленський повідомив, що на сьогодні держава працює із західними партнерами над отриманням засобів захисту від хімічної зброї.

“Не треба чекати від Росії, коли вона буде застосовувати ядерну зброю, світу треба готуватися до цього. І мова не тільки про антидоти або бомбосховища. З ними (росіянами – ред.) треба говорити, підписувати папір, затискати їхню економіку так, щоб у них не було навіть думки про це”, – пояснив Зеленський.