Жінка нічого не винна своєму чоловіку

Бігав зранку у парку, зустрів знайомого. Він подивився на мої нові білі кросівки: ”  Дуже гарні! Тільки по вулицях брудно зараз. Але ж у тебе є кому мити” Ти про що? – уточнив я. ” Дружина помиє”, усміхнувся. ” Ти ж не сам живеш”

Ні, кажу, вона їх не миє. Я сам їх мию. Приятель здивовано: ” Дивно. Такі речі має жінка робити”

От ця фраза, ” Жінка мусить” уже давно мені смішно звучить. Колись був написаний цілий список під заголовком ” Жінка мусить”. І там пунктики: готувати їжу, ходити до магазину, мити посуду, прасувати одяг, прибирати, займатись з дітьми, солити огірки і ще дуже багато всього.

Плюсом до цього всього є: обов”язково тішити чоловіка, сміятися над будь яким його жарто і постійно повторювати: ” Який ти у мене найкращий”

Отже. Жінка нічого не мусить. Дівчата не народжуються на світ з мішком майбутніх обов”язків. Можливо деякі бабусі ще говорять внучкам: ” Вчись готувати і прибирати”, а то за жінку ніхто не візьме”. Нехай ці бабусі сідають насолоджуватися і обговорювати істерики на ток- шоу. Але нехай не лізуть зі своїми староданіми порадами в наші кухні і  наші голови.

Моя перша жінка дуже любила і вміла готувати. А друга навпаки. Які проблеми? Я почав готувати сам і це приносило мені задоволення. Краще всього у мене виходив суп.

З жінками, першою і другою я розійшовся не тому, що вони чогось не вміли із того списка, а тому, що на це були інші причини, але зараз не про це.

Читайте також: Досвідчені жінки, рекомендують завжди вибирати наступне

Так, у мене уже третій шлюб. Дружина прекрасно готує, але вона не любить мити підлогу. Але це не проблема- це роблю я. Суперечка у нас виникає тільки через посуд. Але коли я бачу, що вона замучена- ніколи не скажу ” Це ти повинна зробити”. Мию сам, це ж зовсім не складно.

Сім”я- це коли ви поступаєтеся один одному, вмієте договоритись і знаходите компроміс. Це головне.

Але як тільки жінка чує слово: ” повинна”- їй хочеться вдарити свого чоловіка по голові вазою. (Яка впринципі для квітів стоїть, але ж чоловік про це забув)

От чоловік, так, він точно завжди щось мусить. Як тільки він розслабляється і забуває про це, він перетворюється на домашню собачку. Хоча  вони не займають так багато місця, і не бубнять, що жінка щось мусить для них зробити, їх усе влаштовує.

Жінка- нічого, нікому не мусить!